جشنواره بزرگ اول پرداخت 🎉، تا پایان تابستان بدون پرداخت کارمزد تراکنش های خود را ثبت کنید 🎁

چرا وسترن یونیون؟

دلایل زیادی برای استفاده از وسترن یونیون وجود دارد. در بیشتر موارد گیرنده پول فقط روش وسترن یونیون را قبول میکند. این روش نه تنها سریع است و کارمزد را نیز فرستنده میپردازد. برای همین روش مورد علاقه بیشتر گیرندگان پول در سراسر دنیاست. گستردگی شعبات این سیستم مالی هم دلیل دیگری است که این سیستم را محبوب کرده است.

western union

مزیت ها

فقط در ۱ الی ۳ ساعت قابل انجام است.
در همه نقاط دنیا شعبه دارد. از لوس آنجلس تا دورافتاده ترین نقاط اندونزی شعبات وسترن یونیون گسترده است.
فقط شخص گیرنده با داشتن رمز میتواند وجه را دریافت کند.
از آنجا که شما در کمترین زمان ممکن پول را ارسال میکنید این کارمزد منصفانه است. انتقال بانکی کارمزد مناسبتر دارد اما چندین روز طول میکشد
  • سقف وجه قابل انتقال از طریق وسترن یونیون در هربار 6000 $ می باشد.
-نام ونام خانوادگی پاسپورتی فرد گیرنده -کشور و شهر مقصد

روش انتقال وسترن یونیون از طریق اول پرداخت

 

western store

  • تیم ما مبلغ موردنظر را با مراجعه حضوری به یکی از شعبه های وسترن یونیون پرداخت نموده و مشخصات گیرنده اعلام می شود . سپس وسترن یونیون کد ( MTCN) می دهد . گیرنده با همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار به شعبه شرکت در شهر خود رفته و پس از دادن کد MTCN، پول را دریافت می کند.

چه نوع ارزی در انتقال وسترن یونیون پشتیبانی می گردد ؟

 

  • معمولا شما نمیتوانید ارز دلار را به همه کشورها انتقال دهید. در ۹۰ درصد اوقات فقط ارز محلی مورد قبول است. به عنوان مثال شما نمیتوانید مشخص کنید که گیرنده در انگلستان ۵۰۰ دلار برداشت کند بلکه باید مشخص کنید که گیرنده در انگلستان چند پوند میتواند برداشت کند. وسترن یونیون معمولا فقط ارز کشور مقصد را پشتیبانی میکند. فقط در برخی کشورهای محدود است که میتوانید مشخص کنید که ارز محلی ارسال میکنید یا ارز دلار.

MTCN چیست؟

 

MTCN همان کدی است که وسترن یونیون بعد از انتقال به فرستنده میدهد تا فرستنده به گیرنده داده و گیرنده با این کد رمز میتواند پول را برداشت کند. لذا موکدا توصیه میشود این کد را در اختیار فرد دیگری غیر از گیرنده پول قرار ندهید.