الیمپ ترید پلتفرمی شناخته شده برای انجام معاملات است که به ویژه توسط ایرانیان بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. به روش های مختلفی می شود به این پلتفرم دسترسی داشت که یکی از این روش ها پنل کاربری تحت وب است و نیاز به هیچ گونه ابزار خاصی برای ورود به این روش نیست. این سرویس دهنده برای استفاده آسان تر از این پلتفرم برای تلفن های هوشمند، اپلیکیشن و برای کامپیوتر نسخه های دسکتاپ کلاینت ارائه کرده است که با نصب آن میتوانید از امکانات این کلاینت ها استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن های اندروید و آیفون الیمپ ترید

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید تا بیشتر کار های روزمره خود را با تلفن همراه خود انجام دهید، بنابراین نصب اپلیکیشن الیمپ ترید را به شما پیشنهاد می کنیم.

با نصب این برنامه، می توانید اطلاعیه ها را به سادگی دریافت کنید و محیط ساده تری برای فعالیت نسبت به پنل تحت وب در اختیار شماست.

  • استفاده ساده

رابط کاربری اپلیکیشن های الیمپ ترید ساده است و به راحتی می توانید از اندیکاتور ها، ابزار های تحلیل تکنیکال و سیگنال های مبادلاتی برای بدست آوردن سود استفاده کنید.

  • مبادله در دو حالت

می توانید از بین آیتم های مختلف برای معامله از جمله جفت های ارز، سهام کمپانی ها و… انتخاب کنید.

  • حساب کاربری دمو

می توانید بدون ریسک از دست دادن سرمایه تان، پیش از ساخت حساب کاربری واقعی، می توانید در حساب دمو به فعالیت بپردازید و عملکرد خودتان را محک بزنید.

دانلود الیمپ ترید
دانلود الیمپ ترید

دانلود الیمپ ترید برای ویندوز و مک او اس

علاوه بر نسخه های موبایلی، این پلتفرم برای کامپیوتر هم کلاینت مخصوص خودش را ارائه کرده است.

کلاینت ویندوزی نرم افزار الیمپ ترید دارای نسخه های متفاوت برای سیستم عامل های 32 و 64 بیتی است.

خدمات اول پرداخت

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید