ماشین حساب
میزان ارز
مبلغ تومان
 

نمودار نرخ فروش اتریوم

 
در حال دریافت نرخ ...

همه چیز درباره اتریوم

سرمایه گذاری روی کریپتوکارنسی یا ارزهای رمزپایه کم کم دارد به یکی از بهترین شیوه‌های سرمایه گذاری بدل می‌شود. در این میان برخی ترجیح می‌دهند مقداری ارز دیجیتال به عنوان سرمایه خریداری کنند و در کیف پول الکترونیکی مخصوص خود نگه دارند تا در آینده ارزش سرمایه خود را بالاتر ببرند. در این حالت، خرید اتریوم ، به عنوان دومین ارز رمزپایه شناخته شده در جهان، می‌تواند انتخاب خوبی برای سرمایه‌گذاران باشد. تجربه نشان داده تا به امروز افرادی که اتریوم خریداری کرده‌اند، هنگام فروش اتریوم متوجه ضرر و زیان نشده‌اند و در موارد زیادی هم این معامله با سود همراه بوده است. از طرف دیگر افرادی هم هستند که همیشه در حال خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند و از این راه به صورت ماهانه درآمد به دست می‌آورند. خرید اتریوم یا فروش این ارز رمزپایه، از مواردی است که همواره مورد نیاز این دسته از افراد است. یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل برای این دسته، سرعت خرید و فروش اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگری است. زیرا نوسانات قیمت این ارزها به حدی است که حتی ثانیه‌ها در سود کردن یا زیان دیدن افراد در معامله اتریوم، بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری، تاثیرگذار هستند. اول پرداخت به عنوان بزرگ‌ترین مرکز ارائه دهنده راهکارهای ارزی، از دیرباز در زمینه خرید و فروش ارزهای الکترونیک مثل دلار پی پال و دلار وب مانی فعال بوده و خدمات متفاوتی در این زمینه ارائه داده است. حال با توجه به رویکرد افراد به معامله خرید و فروش ارزهای دیجیتال مثل اتریوم و بیت کوین، خدمات متفاوت ما در این زمینه هم گسترده شده‌اند و با توجه به پشتیبانی مناسب این مرکز (از9 صبح تا ۱۲:۰۰ نیمه شب) شما مي‌توانید خیلی سریع اتریوم بخرید یا بیت کوین بفروشید و خیالتان بابت پشتیبانی سفارش ثبت شده راحت باشد. اول پرداخت توانسته است همانند همیشه راحت‌ترین و سریع‌ترین بستر تبادلات و معاملات اتریوم را برای شما فراهم کند.

خرید و فروش اتریوم

اول پرداخت محیط امن برای خرید و فروش اتریوم

خرید اتریوم در ایران چگونه ممکن است؟ شاید پیش از این دوست داشتید روی اتریوم هم سرمایه‌گذاری کنید، اما مرجع مطمئنی برای خرید اتریوم یا فروش این ارز دیجیتال در دسترس شما قرار نداشت. از آنجا که قیمت اتریوم در ماه‌های اخیر رشد با ثباتی داشته و بسیاری از معامله کنندگان ارزهای دیجیتال همیشه نیم نگاهی هم به این ارز با سابقه و درخشان داشته‌اند، ما دراول پرداخت تلاش کردیم تا با وجود سابقه درخشان در خرید و فروش بیت کوین، روی مبحث خرید و فروش اتریوم هم به صورت جدی فعالیت کنیم.
خرید اتریوم

خرید اتریوم

اول پرداخت به عنوان بزرگ‌ترین مرکز خرید و فروش اتریوم برای امنیت و سهولت فرآیند خرید اتریوم تدابیر ویژه‌ای اندیشیده که به واسطه آن می‌توانید به راحتی از همین صفحه و تنها با طی کردن چند مرحله ساده، سفارش خرید اتریوم خود را به انجام برسانید. شاید از خودتان بپرسید خرید اتریوم برای چه ممکن است به کار من بیاید؟ اتریوم در واقع، بعد از بیت کوین، بیشترین میزان پذیرش را برای انجام معاملات در سطح جهانی برخوردار است. شما برای خرید خدمات یا سرمایه‌گذاری روی ICO مختلف می‌توانید از اتریوم استفاده کنید. در واقع اگر بخواهید روی عرضه اولیه سکه یک کمپانی سرمایه‌گذاری کنید و توکن‌های آن را بخرید، می‌توانید از بیت کوین یا اتریوم استفاده کنید. بنابراین، خرید اتریوم می‌تواند فرای یک سرمایه‌گذاری، راهی برای ورود به یک ماجراجویی سودآور باشد. همچنین در حال حاضر شرکت‌هایی در سطح دنیا وجود دارند که علاوه بر بیت کوین، کالا یا خدمات خود را با ارز دیجیتال اتریوم هم به شما عرضه می‌کنند. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر به هر دلیلی، خدمات خرید اتریوم مورد نیاز شما است،‌ همین الان روی دکمه خرید اتریوم در همین صفحه کلیک کنید تا خیلی زود مقدار اتریوم مورد نیاز شما به کیف پول اتریوم شما انتقال پیدا کند. تنها کافی است در توضیحات سفارش میزان دلاری اتریوم مورد نیاز خود را به همراه آدرس کیف پول اتریوم خود وارد کنید تا پس از پرداخت، اتریوم به کیف پول شما واریز شود.
خرید اتریوم
 

فروش اتریوم

شاید پیش از خرید اتریوم به این فکر کنید که آیا اصلا امکان فروش اتریوم هم وجود دارد؟ البته، هر چیزی را که بتوان خرید، مسلما امکان فروش آن هم وجود دارد. اما عدم دسترسی ما از داخل ایران، به سیستم‌های دریافت و پرداخت بین‌المللی سبب شده که همیشه به این موارد هم فکر کنید. اول پرداخت در کنار خدمات خرید اتریوم، برای فروش اتریوم هم همراه شما خواهد بود. اگر قصد دارید مقداری، یا حتی تمام اتریوم خریداری شده خود را به فروش برسانید، می‌توانید با استفاده از خدمات اول پرداخت معادل ریالی اندوخته اتریوم خود را در کارت بانکی خود دریافت کنید. برای فروش اتریوم به اول پرداخت، کافی است پس از هماهنگی با همکاران ما، میزان اتریوم مورد نظر خود را به آدرس کیف پولی که در اختیارتان قرار می‌گیرد واریز کنید. به محض دریافت اتریوم در کیف پول اول پرداخت، فرایند فروش اتریوم تکمیل شده و معادل ریالی آن با شما تسویه حساب خواهد شد. پشتیبانی حرفه‌ای اول پرداخت در کنار سرعت، دقت و تجربه بالای همکاران ما در بخش‌های مختلف، خرید اتریوم و فروش این ارز دیجیتال را برای شما آسان خواهد کرد. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی یا سوال درباره خرید و فروش اتریوم می‌توانید با بخش پشتیبانی اول پرداخت تماس بگیرید.
فروش اتریوم به ما
 
فروش اتریوم