کد را بصورت آنی از ایمیل دریافت کنید

 

پس از انتخاب یکی از کارت شارژ ها مستقیما به درگاه متصل شده خرید خود را انجام دهید. این خرید شامل ۲.۵ یورو کارمزد شرکت مستر و ۵۰۰۰ تومان کارمزد سفارش نیز می شود. پس از انجام عملیات پرداخت منتظر بمانید تا کد شارژ برای شما در فرم سفارش قرار داده شود. این کد را می توانید پس از دریافت در کارت TONEO FIRST خود redeem کنید. 

 


 به دوستان خود TONEO FIRST هدیه دهید

با مستر کارت TONEO FIRST می توانید هر چه که دلتان می خواهد برای خود و خانواده خریداری کنید. بدون پرداخت وجهی بیشتر می توانید از امکانات امن این کارت استفاده کنید و پرداخت امنی در فضای آنلاین داشته باشید.این کارت شاید حتی برتری بیشتری نسبت به کارت های دیگر خصوصا برای کودکان خود که تجربه داشتن اولین کارت را دارند ، داشته باشد. این گیفت می تواند بهترین هدیه برای کسانی باشند که دارنده کارت TONEO FIRST هستند. به جای وجه نقدی می توانید با امنیت بالا کارت آنها را شارژ کنید. اما شاید شما برای بار اول دنبال خرید یک کارت مستر یا ویزای مجازی باشید که در آن صورت به شما پیشنهاد می دهیم ویزا کارت مجازی سفارش دهید.

 

 

 

جهت خرید گیفت کارت های دیگر نیز می توانید به پنل کاربری خود رفته و سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین امکان خرید گیفت کارت ریزر گلد در اول پرداخت فراهم شد و صدور آن بصورت آنی خواهد. جهت خرید گیفت کارت فیس بوک و اسپاتیفای نیز از این لینک استفاده کنید.

 

چنانچه هر سوالی در مورد استفاده از خدمات سایت داشتید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان زبده‌ی ما درخواست شما را بررسی کرده و مشکلات را رفع نمایند.