لوگو اول پرداخت

مجموعه اول‌پرداخت

انتخاب اول در پرداخت‌های بین‌المللی

اول پرداخت این افتخار را دارد که با بیش از ده ها طرح و ایده نو پیشتاز در عرصه پرداخت های بین المللی باشد و از طرفی یک محیط ایمن و قابل اعتماد را برای کاربر ایجاد کند. تیم مدیریت اول پرداخت با سابقه کاری طولانی مدت در عرصه پرداخت های آنلاین توانسته است اعتماد بسیاری از کاربران حوزه وب آنلاین را کسب کند.

 

سرعت بالا در انجام سفارشات، قیمت مناسب و رقابتی و محیط امنی که مدیران ما برای کاربران فراهم کرده اند، سبب شده است که بسیاری از کاربران و فعالان در این بخش پرداخت های خود را به ما بسپارند. همچنین ایجاد فضایی دلنشین و دوستانه برای فریلنسر ها سبب شده است که این قشر از کاربران نیز با خیالی آسوده به فعالیت در این بخش ادامه داده و درآمدهای ارزی خود را نقد کنند و در کوتاه ترین مدت معادل ریالی آن را دریافت نمایند

لذا کلیه این عوامل باعث شدند تا ما شعار "انتخاب اول در پرداخت های بین المللی " را برای خود برگزینیم و همواره در تلاشیم که در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات و رفع نواقص خود و تحقق این شعار گام بر داریم.

مدیران پردازش کاران تجارت یاشار از هرگونه نظر و پیشنهاد در جهت ارتقای کیفی و کمی خدمات خود مشتاقانه استقبال می کنند. اول پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت های بین المللی آنلاین و نقد درآمد های ارزی می باشد.

 

راهی جز پیشرفت وجود ندارد

ما در اول‌پرداخت پیوسته به دنبال جذب افراد حرفه‌ای، خلاق و توانمند هستیم. ما بر این باوریم که سرمایه‌ی انسانی، از بزرگ‌ترین ارزش‌های یک شرکت موفق است. به همین دلیل در تلاش هستیم تا شرایط رشد و یادگیری را برای اعضای تیم اول‌پرداخت ایجاد کنیم.
اول‌پرداخت برای شما محیطی آرام و به دور از حاشیه فراهم می‌کند. اگر تمایل دارید تا به تیم پویا و خلاق ما بپیوندید، رزومه‌ی خود را در اولین فرصت برای ما ارسال کنید.

فرصت‌های شغلی
 

مجوز‌ها

در تمام این سال‌ها که از آغاز به کار اول‌پرداخت می‌گذرد، همیشه تابع قوانین و مقررات کشورمان بوده‌ایم و معتقدیم تنها در سایه قانون است که می‌توان با آرامش فعالیت کرد.