سوالات متداول

تمام سوالات خود را از ما بپرسید
 

اول پرداخت تمامی خدمات پرداخت های ارزی از جمله پرداخت های سفارت، پرداخت های سرور و پرداخت های اپلیکیشن فی دانشگاه ها و سایر خدمات پرداختی را بعلاوه ارائه خدمات ارز های دیجیتالی، ارائه می دهد.شارژ کیف پول های دیجیتالی همانند پی پل، wmz، پرفکت مانی، بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر کیف پول های نیز از طریق این مجموعه انجام می شود.توجه داشته باشید تمامی پرداخت هایی که از این مجموعه پیگیری می شود تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

پشتیبانی مجموعه اول پرداخت از ساعت 9 تا 24 می باشد و سفارشات تا ساعت 23:30 پیگیری خواهند شد.لازم به ذکر است موارد حسابداری نیز در ساعات اداری انجام می شود.

مجموعه اول پرداخت با سال ها تجربه پرداخت های ارزی و نماد های قابل ارائه از نهاد های معتبر کشوری و کارشناسان مجرب و با سابقه بالا در زمینه ی پرداخت های بین المللی خیال شما را در رابطه با پرداخت های بین المللی راحت خواهد کرد. همچنین مهمترین هدف مجموعه اعتماد و رضایت شما کاربران عزیز می باشد.

پس از اینکه در سایت اول پرداخت ثبت نام نمایید، از بخش سفارشات می توانید سفارش مورد نظر خود را پیگیری نمایید.پس از ثبت سفارش امکان پرداخت به صورت آنلاین وجود دارد. لازم است بدانید امکان پرداخت به صورت کارت به کارت یا شبا نیز امکان پذیر است اما در صورتی که به این صورت پرداخت انجام شود ممکن است سفارش ثبت شده با تاخیر انجام شود و در صورت نیاز به تامین موجودی، نرخ سفارش شما بروزرسانی و به نرخ لحظه محاسبه خواهد شد.

جهت پیگیری هر نوع تراکنشی می بایست اطلاعات پیوست شده به آن صفحه را مطالعه نمایید. تراکنش های تسویه و سفارشاتی که نیاز به تایید مدارک داشته باشند، در توضیحات تکمیلی نیاز به تایید مدارک قرار داده شده است. لازم است بدانید این مجموعه جهت جلوگیری از پول شویی و یا کلاه برداری حق خود می داند که هر زمان که نیاز باشد درخواست وریفای اکانت ها را از طریق تیکت یا چت آنلاین یا تماس تلفنی اعلام نماید.همچنین امکان تایید مدارک افراد کمتر از 18 سال وجود ندارد.

جهت نقد درآمد ارزی می بایست سورسی که قصد نقد کردن درآمد خود را دارید قبل از هر چیزی به تایید کارشناسان نقد درآمد ارزی برسد.در صورتی که مدارک شما کاملا به تایید رسیده باشد، پس از تایید تراکنش دلاری ارسال شده به کیف پول های این مجموعه توسط کارشناسان اجرایی،مبلغ به حساب کاربری ما واریز می شود.لازم است بدانید مبلغ پس از تایید بخش مالی قابل رویت می باشد.پس از تایید بخش مالی امکان تسویه موجودی حساب امکان پذیر خواهد بود.

 

سوال خود را پیدا نکردید؟

هر سوالی که درباره پرداخت های بین المللی و دلاری خود دارید را از کارشناسان ما بپرسید.

 
فرم سوالات متداول