تعیین وقت سفارت برای امور مهاجرت

20K در پرداخت های بین المللی
500M در پرداخت های بین المللی
129K در پرداخت های بین المللی
تعیین وقت سفارت برای امور مهاجرت
 
می‌خوای تعیین وقت سفارت برای امور مهاجرت انجام بدی؟

* زیر 30 دلار بدون نیاز به احراز هویت *

ثبت نام به سادگی ثبت نام کنید
مقصد را انتخاب کن فرم ثبت سفارش را پر کن
پرداخت کن وارد درگاه ریالی بشو . مبلغ سفارش پرداخت کن.
چمدونتو ببند با خیال راحت سفر کن.
 
تومان
تومان
تومان تومان (IRT)
 

تعیین وقت سفارت برای امور مهاجرت

بدیهی است جهت سفر یا مهاجرت به هر کشوری شما می بایست ابتدا ویزای آن را دریافت کنید و این کار مستلزم دریافت وقت سفارت و ملاقات حضوری در سفارتخانه ها می باشد. بنابراین ثبت نام و تعیین وقت سفارت را می توان به عنوان اولین قدم در راستای برنامه مهاجرتی شما به حساب آورد. جهت درخواست ویزا برای ورود به بیشتر کشورها نیاز به تعیین وقت قبلی است تا متقاضیان جهت تحویل مدارک و انجام امور مصاحبه و انگشت نگاری در روز تعیین شده در محل سفارت حضور یابند. بیشتر سفارت خانه ها جهت بررسی مدارک و انجام مراحل مربوط به دریافت ویزا وجهی را دریافت می کنند. اول پرداخت در کنار شماست تا در پرداخت این وجه به شما کمک کند.

 
Banggood.com
Gearbest.com
socialpanel24.com
dx.com

 

در یک قدمی ثبت سفارش هستید.

هر لحظه از شبانه روز با ثبت سفارش تعیین وقت سفارت برای امور مهاجرت
آن را تحویل بگیرید.

تعیین وقت سفارت برای امور مهاجرت
 

سفارت کانادا MY CIC

درخواست هرگونه ویزا برای کانادا نیازمند ثبت نام در این سایت و تکمیل فرم ها و پرداخت هزینه های مربوطه می باشد. اگر شما ویزا یا مسترکارت ندارید اول پرداخت این امکان را دارد که پرداخت هزینه ی مربوطه را برای شما انجام دهد.

 

سفارت انگلیس VISA4UK

در صورتی که قصد دریافت ویزای انگلستان برای مهاجرت، کار یا بازدید را دارید می بایست پس از تکمیل مدارک و درخواست در سایت مخصوص سفارت انگلیس، هزینه ی بررسی درخواستتان را پرداخت نمایید. اول پرداخت با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان این پرداخت را برای شما انجام می دهد.

 

سفارت آمریکا MRV FEE

تمامی متقاضیان ورود به آمریکا پیش از هر اقدامی نیاز به تکمیل فرم های درخواست و تعیین وقت مصاحبه را دارند. اولین گام برای دریافت ویزا، تعیین وقت سفارت است. برای پرداخت این هزینه شما می توانید به اول پرداخت مراجعه کنید و درخواست خود را برای پرداخت وجه ویزا ثبت کنید

 

سفارت استرالیا

سترالیا یکی از کشور های قاره اقیانوسیه محسوب می شود که در چند دهه اخیر، یکی از مقصد های تحصیل و مهاجرت مردم جهان به خصوص ایرانیان بوده است. سایت سفارت استرالیا در تهران در نشانی اینترنتی به آدرس http://iran.embassy.gov.au قرار دارد. این سایت به زبان انگلیسی، به راحتی همه نیازهای اطلاعاتی متقاضیان را پوشش داده و در واقع با مطالعه کامل و دقیق و با حوصله این پرتال، می توان برای انجام امور مهاجرتی و تحصیلی و درخواست روادید اقدام کرد.

 

اقامت و گرین کارت دانمارک

اگر می خواهید برای کار و یا زندگی به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنید و تحصیلات عالیه ( کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یا دکترا ) دارید ، می توانید از طریق طرح گرین کارت دانمارک اقدام کنید و اجازه اقامت 2 ساله بگیرید و قبل از پایان این دوره درخواست تمدید این اجازه را تا 3 سال دیگر کنید.

 
 

دیگر خدمات اول پرداخت

خرید با وبمانی

خرید اکانت خود را با وبمانی انجام دهید.

خرید با پی پال

خرید اکانت خود را با پی پال انجام دهید.

خرید با ویزا کارت و مستر کارت

خرید اکانت خود را با ویزا و مستر انجام دهید.

 

اخرین مطالب

 

دیدگاه های شما

دیدگاه های شما