آخرین مقالات

معرفی و خرید بهترین بازی های VR در ابتدای 2020

خیلی از گیم بازهای واقعیت مجازی به دنبال خرید بهترین بازی‌های VR در ابتدای 2020 هستند که بسیار مورد توجه کارشناسان بازی قرار گرفته است.

بیت کوین کش ( BitcoinCash ) چیست ؟

خیلی از کسانی که وارد حوزه ارز دیجیتال می‌شوند از خود می‌پرسند که بیت کوین کش ( BitcoinCash ) چیست و چه تفاوتی با دیگر ارزهای دیجیتال دارد؟

قبول آزمون PTE برای اقامت کاری انگلستان

امروزه آزمون PTE برای اقامت کاری انگلستان مورد قبول سفارت خانه قرار گرفته است. آزمون PTE برای ویزای کاری کشورهای نیوزلند و استرالیا مناسب هستند.

سقوط قیمت ارز فوین ( Foin ) | پروژه‌ای که احتمالا کلاهبرداری بود

سقوط قیمت ارز فوین ( Foin ) و تحلیل داده ها نشان می‌دهد که بازارسازی توسط تعداد معدوی افراد انجام گرفته است و احتمال زیاد کلاهبرداری بوده است.

دانلود جواب Longman Preparation Course for the TOEFL iBT Test 3rd edition

اکثر زبان آموزان تافل به دنبال دانلود جواب Longman Preparation Course for the TOEFL iBT Test که بهترین کتاب آموزشی تافل است ، هستند. برای دانلود کلیک کنید.

اهمیت طراحی رزومه دانشگاهی برای ارسال به خارج

طراحی رزومه دانشگاهی به خصوص برای ارسال به دانشگاه های خارجی که با رقابت شدید برای دریافت بورسیه همراه است، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

درگاه های پرداخت سایت های خارجی و فروشگاه آنلاین

بیشتر سایت های بین‌ المللی ، به دنبال درگاه‌ های پرداخت اینترنشنال هستند. در این مقاله با درگاه های پرداخت سایت های خارجی آشنا شوید.

آموزش ثبت نام 99designs با پاسپورت ایرانی

سایت 99designs یکی از محبوب ترین سایت‌های فریلنسری در دنیا است. در این مقاله با ثبت نام 99designs به صورت مرحله به مرحله آشنا می‌شوید.

رشد قیمت بیت کوین در ابتدای 2020

در ابتدای سال ۲۰۲۰ با رشد قیمت بیت کوین تا مرز ۹۰۰۰ دلار مواجه بوده‌ایم. پیش بینی می‌شود که برای چند ماه آینده تغییرات و رشد ملایمی را مشاهده کنیم.

خرید Webmoney ، آموزش قدم به قدم ثبت سفارش

چطور Webmoney خود را بفروشید؟ مجموعه اول پرداخت به عنوان یکی از شرکت های خرید Webmoney در کشور ایران مطرح است. مقاله مرحله به مرحله فروش Webmoney

پادکست ها

رادیو ایده قسمت دوم (فصل دوم . مهاجرت)

موضوع فصل دوم برنامه ایده موضوع داغ و جنجالی مهاجرت هست. امید است تونسته باشیم نظر شما کاربران...

رادیو ایده قسمت اول (فصل دوم . مهاجرت)

سلام دوستان اول پرداختی. پس از یک وقفه کوتاه در انتشار برنامه پرطرفدار ایده امروز مهمون خونه هاتون...