سفارت کانادا MY CIC

درخواست هرگونه ویزا برای کانادا نیازمند ثبت نام در این سایت و تکمیل فرم ها و پرداخت هزینه های مربوطه می باشد. اگر شما ویزا یا مسترکارت ندارید اول پرداخت این امکان را دارد که پرداخت هزینه ی مربوطه را برای شما انجام دهد.

درخواست تعیین وقت سفارت کانادا

سفارت انگلیس VISA4UK

در صورتی که قصد دریافت ویزای انگلستان برای مهاجرت، کار یا بازدید را دارید می بایست پس از تکمیل مدارک و درخواست در سایت مخصوص سفارت انگلیس، هزینه ی بررسی درخواستتان را پرداخت نمایید. اول پرداخت با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان این پرداخت را برای شما انجام می دهد.

درخواست تعیین وقت سفارت انگلیس

سفارت آمریکا MRV FEE

تمامی متقاضیان ورود به آمریکا پیش از هر اقدامی نیاز به تکمیل فرم های درخواست و تعیین وقت مصاحبه را دارند. اولین گام برای دریافت ویزا، تعیین وقت سفارت است. برای پرداخت این هزینه شما می توانید به اول پرداخت مراجعه کنید و درخواست خود را برای پرداخت وجه ویزا ثبت کنید

درخواست تعیین وقت سفارت آمریکا

سفارت استرالیا

سترالیا یکی از کشور های قاره اقیانوسیه محسوب می شود که در چند دهه اخیر، یکی از مقصد های تحصیل و مهاجرت مردم جهان به خصوص ایرانیان بوده است. سایت سفارت استرالیا در تهران در نشانی اینترنتی به آدرس http://iran.embassy.gov.au قرار دارد. این سایت به زبان انگلیسی، به راحتی همه نیازهای اطلاعاتی متقاضیان را پوشش داده و در واقع با مطالعه کامل و دقیق و با حوصله این پرتال، می توان برای انجام امور مهاجرتی و تحصیلی و درخواست روادید اقدام کرد.

درخواست تعیین وقت سفارت استرالیا

اقامت و گرین کارت دانمارک

اگر می خواهید برای کار و یا زندگی به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنید و تحصیلات عالیه ( کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یا دکترا ) دارید ، می توانید از طریق طرح گرین کارت دانمارک اقدام کنید و اجازه اقامت 2 ساله بگیرید و قبل از پایان این دوره درخواست تمدید این اجازه را تا 3 سال دیگر کنید.

درخواست اقامت و گرین کارت دانمارک

سوالات متداول

وقت سفارت همانطور که از نامش پیداست، یک وقت از پیش تعیین شده برای حضور در سفارت کشور مقصد بوده که شما در جلسه حضور، اموری را نظیر انجام مصاحبه ، بیومتریک هویتی (انگشت‌نگاری)، تحویل مدارک مورد نیاز و انتظار برای دریافت تاییده اعتبار و کامل بودن مدارک خود و... را انجام می‌دهید.
به دلیل حجم بالای درخواست ویزا برای سفارت های مختلف در صورتی که وقت سفارت برای مصاحبه و انگشتنگاری اخذ نکرده باشید باید ساعت ها در صف های طولانی بایستید. از همین رو سفارت ها تصمیم گرفتند که برای جلوگیری از بی نظمی اقدام به وقتی کردن وقت ها کنند
معمولا سفارت ها بین یک تا دو ماه وقت های خود را پر میکنند. برای همین اگر تصمیم داریم که مثلا 3 ماه دیگر به کشور مورد نظر سفر کنیم در این تاریخ اقدام به گرفتن وقت سفارت کنیم.
بله به دلیل بسته بودن سفارت این کشور در ایران، تنها می توان به صورت مجازی این کار را انجام داد.