افتتاح حساب پی پال

(PayPal)
20K در پرداخت های بین المللی
500M در پرداخت های بین المللی
129K در پرداخت های بین المللی
افتتاح حساب پی پال
 
می‌خوای نقد کردن درآمد ارزی و دلاری خودت رو انجام بدی؟

* زیر 30 دلار بدون نیاز به احراز هویت *

ثبت نام به سادگی ثبت نام کنید
ثبت سفارش فرم ثبت سفارش را پر کن
پرداخت کن مبلغ سفارش پرداخت کن.
دریافت ریال یا دلار سریعترین زمان در تسویه ریالی و دلاری
 
تومان
تومان
تومان تومان (IRT)
 

افتتاح حساب پی پال

شما می‌توانید جهت استفاده از این خدمت اقدام به ثبت سفارش در حساب کاربری اول پرداخت نمایید و حساب خود را ایجاد کنید تا در کمترین زمان ممکن و با حداقل کارمزد، سفارش شما انجام ‌پذیرد.

 
خرید هاستینگ و سرور
خرید کالای فیزیکی به شرطی که مقصد آن به ایران نباشد
ارسال پول به دوستان و آشنایان در سرتاسر دنیا
شارژ پنل های name.com و onlinenic و ...

 

در یک قدمی ثبت سفارش هستید.

هر لحظه از شبانه روز با ثبت سفارش افتتاح حساب پی پال
آن را تحویل بگیرید.

خرید با پی پال
 
 
 

پی پال چیست؟

پیپال یک سرویس واسط برای خرید های آنلاین است. پیپال این سرویس را در اختیار کاربران قرار میدهد که از هزاران فروشگاه های آنلاین بدون اینکه کاربران ناچار باشن اطلاعات کارت بانکی خود را به کسی نشان دهند به راحتی خرید کنند. امروزه فروشندگان زیادی از پیپال به عنوان درگاه پرداخت استفاده می کنند. راحتی کار با آن، امنیت تراکنش و آنی بودن تراکنش ها به همراه ایجاد تسهیلاتی جهت فروشندگان و خریداران سبب شده است که پیپال یکی از محبوب ترین روش های پرداخت در دنیا شناخته شود.

 

داشتن حساب پیپال مناسب چه کسانی است؟

PayPal یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است. پی پل بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند. پیپال همچنین محبوب ترین سیستم مالی برای فریلنسرها به شمار می آید. فریلنسرها با استفاده از پیپال امکان دریافت درآمدهای ارزی خود و انتقال به حساب های بانکی خود را دارند. از آنجایی که به دلیل تحریم ها افرادی که در ایران زندگی می کنند امکان استفاده از حساب پیپال را ندارند اول پرداخت این امکان را برای کاربران ایرانی ایجاد می کند که بتوانند یک حساب پیپال داشته باشند که با استفاده از آن به خرید آنلاین یا نقد درآمد های ارزی بپردازند. این حساب ها با استفاده از یک ویزا/مسترکارت وریفای می شوند. همچنین اول پرداخت درزمان هایی که پیپال شما لیمیت شود مدارکی دال بر سکونت شما در خارج از ایران ارائه می دهد تا با استفاده از آن بتوانید پیپال خود را از لیمیت بیرون آورید.

اگر شما خرید های آنلاین زیادی دارید و میخواهید خودتان نسبت به خرید های آنلاین بین المللی اقدام کنید داشتن حساب پیپال می تواند برای شما کارآمد باشد. اگر شما در سایت های خارجی مشغول کسب درآمد هستید و میخواهید درآمدهای خود را از طریق پیپال نقد کنید، پیپال مناسب شماست. شما می توانید حساب پیپال خود را به سایت های کسب درآمدتان معرفی کرده تا با استفاده از حساب پیپال با شما تسویه حساب کنند. اگر شما دارای کسب و کار آنلاین بین المللی هستید داشتن حساب پیپال برای شما حائز اهمیت است. شما می توانید حساب پیپال خود را در سایتتان قرار داده و یا اینکه فاکتور پرداخت برای مشتریان خود ارسال کنید و از مشتریان خود پول دریافت کنید.

 
 
 

رفع مسئولیت

به دلیل اینکه ما نمی توانیم کنترلی بر روی اکانت ها داشته باشیم و اینکه ممکن است از این اکانت ها کارهایی در جهت خلاف قوانین پی پل صورت پذیرد ما در قبال اکانت شما هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیریم. اما به مشتریانی که واقعا قصدی جز رفع نیازشان ندارند و کارهایشان را مطابق با قوانین پی پل انجام می دهند این اطمینان را می دهیم در صورتی که به نکات و توصیه هایی که هنگام تحویل اکانت به آنها گفته می شود عمل کنند هیچ گونه مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. توجه کنید که لیمیت شدن اکانت شما میتواند دستی یا توسط ربات پی پل بصورت اتوماتیک صورت پذیرد که در هر دو حالت اگر خلافی از شما سر نزده باشد و فقط نیاز به ارائه مدارک جهت تاییدیه به پی پل باشد شما با خدماتی که در اختیارتان قرار داده می شود میتوانید بدون هیچ دغدغه و استرسی اکانت خود را از لیمیت خارج کنید. اما از آنجایی که ممکن است فعالیت این اکانت ها %100 قانونی نباشد هیچ گونه تضمینی در این زمینه وجود ندارد.

 

سایت هایی که با پی پال کار می گنند

در اینجا ما نمونه های پر استفاده را آورده ایم. ممکن است سایت مد نظر شما در زیر نباشد ولی پرداخت پی پال داشته باشد پس با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

سوالات متداول

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما در سریع ترین زمان ممکن تماس بگیرند.

پرسش و پاسخ

تمامی سفارشات شما در کمتر از ۳ ساعت پیگیری و نتیجه انجام آن ها به شما اطلاع رسانی می گردد.

 

دیگر خدمات اول پرداخت

خدمات بیشتر پی پال

خرید با پی پال

خرید های بین المللی خود را با پی پال انجام دهید.

شارژ حساب پی پال

شارژ حساب پی پال خود را در اول پرداخت انجام دهید.

افتتاح حساب پی پال

افتتاح حساب پی پال خود را در اول پرداخت انجام دهید.

 

اخرین مطالب

 

دیدگاه های شما

دیدگاه های شما