شارژ کیف پول بیت کوین

احتمال حرکت بزرگ بیت کوین

زمان مطالعه 3 دقیقه

برخی ادعا می کنند که احساسات بیت کوین بیش از حد نزولی است و قیمت بیت کوین از خط روند میانگین متحرک کلیدی محافظت می کند. آیا احتمال حرکت بزرگ بیت کوین وجود دارد؟

شارژ کیف پول بیت کوین

احتمال حرکت بزرگ بیت کوین

بیت کوین در 27 ماه مه آخرین دستاوردهای خود را حفظ کرد زیرا معامله گران خواستار تغییر در احساسات بازار “نزولی” شدند.

احتمال حرکت بزرگ بیت کوین

احتمال حرکت بزرگ بیت کوین

معامله گران منتظر “حرکت بسیار بزرگ” برای قیمت BTC هستند!

داده‌های TradingView پس از BTC/USD با ورود آن به آخر هفته در حدود 26700 دلار بود. داده‌های اقتصاد کلان هفته از ایالات متحده با غافلگیری به پایان رسید، زیرا داده های جدید شاخص هزینه‌های مصرف شخصی (PCE) نشان داد که اقتصاد شرایط مالی سخت‌تری را بسیار بهتر از حد انتظار می‌گذراند.

پس از آن، بازارها با افزایش نرخ بهره در ماه ژوئن از سوی فدرال رزرو شروع به قیمت گذاری کردند، که باید احساسات منفی را برای دارایی های ریسک پذیر ایجاد کند، اما نتوانست از بازگشت قیمت BTC جلوگیری کند.

با این حال، با وجود بازگشت قیمت، نوسانات بیش از حد محتاطانه عمل کرد.

میشائل ون دی پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، استدلال می کند: خرده فروشی در مورد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تقریباً دیوانه کننده است.

مردم همان طرز فکر سال 2022 را دارند.

معامله گر مشهور Skew به واکنش قوی بیت کوین در میانگین متحرک 200 هفته ای (MA) نزدیک به 26000 دلار اشاره کرد و چالش های کلیدی تری که خط روند ممکن است با آن رو به رو شود در حال شکل گیری است.

قیمت تلاش برای بازیابی میانگین متحرک 100 روزه پس از بازیابی میانگین متحرک 200 هفته ای است. تحلیل نمودار 4 ساعته بیت کوین نشان می دهد: قیمت در حال حاضر بین EMA های 4H و EMA های 1 روزه قرار دارد.

منتظر یک حرکت بسیار مهم به زودی باشید، نقطه عطف اینجاست.

احتمال حرکت بزرگ بیت کوین

احتمال حرکت بزرگ بیت کوین

شاخص Skew تنها نشانه ای نیست که خواستار تغییر آشکار در روند بعدی قیمت بیت کوین است. این هفته، چک‌مات، تحلیل‌گر اصلی در Glassnode، پیش‌بینی کرد: «حرکات بزرگی در راه است».

یک مرور کلی بعدی از برخی معیارهای کلیدی زنجیره ای BTC/USD را در یک “نقطه تصمیم گیری” ارائه کرد.

قیمت بیت کوین همچنان در حال تثبیت است!

تاجر و تحلیلگر همکار Rekt Capital اظهار داشت که برای تغییر مسیر به نفع گاوها به قدرت بیشتری نیاز است.

او با اشاره به نمودار 1 روزه نوشت: بیت کوین هنوز در میانه کانال نزولی قرمز قرار دارد، فقط در اینجا با ناحیه مقاومت قرمز بالاتر از محدوده حیاتی باید تثبیت شود تا احساسات در کوتاه‌ مدت تغییر کند.

احتمال حرکت بزرگ بیت کوین

احتمال حرکت بزرگ بیت کوین

این نمودار همچنین الگوی سر و شانه نزولی را نشان می‌دهد، چیزی که Rekt Capital قبلاً هشدار داده بود می‌تواند منجر به یک مرحله نزولی طولانی‌مدت، از جمله سقوط به 20000 دلار شود.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی