با توجه به تحلیل نقدینگی و رفتار سازنده بازار توسط یک معامله‌ گر معروف ارز دیجیتال در X (توییتر سابق) بیت‌ کوین (BTC) در روزهای آینده می تواند برای یک افزایش قیمت تا سطح 27000 دلار آماده باشد. این پامپ کوتاه مدت مورد انتظار یک رویداد انحلال عظیم را تا زیر 24000 دلار برای بیت کوین ممکن است به دنبال داشته باشد. در این پست به احتمال پامپ بیت کوین قبل از سقوط فاجعه بار (۲۱ شهریور) می پردازیم.

احتمال پامپ بیت کوین قبل از سقوط

قابل ذکر است، همین تحلیلگر رمز ارز که حساب CrypNuevo را مدیریت می کند، دقت بالایی را در تحلیل تکنیکال معاملات خود نشان داده است و در آخرین پیش بینی گزارش شده از یک “فیک پامپ” در نمودار قیمت بیت کوین، در 28 آگوست مشاهده شد.

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال در 11 سپتامبر با ضرر نوسانات را آغاز کرد، معامله‌ گر معتقد است که برعکس آخرین تحلیل او اتفاق می‌افتد و سازندگان بازار بیت‌ کوین، قبل از تخلیه بیشتر برای نقد کردن موقعیت‌های خرید بیت کوین در بازار، برای یک “فیک پامپ” تا 26900 دلار آماده می‌شوند. سطوح پیش بینی شده قیمت ابتدا 24000 دلار و سپس 23000 دلار است.

احتمال پامپ بیت کوین قبل از سقوط
احتمال پامپ بیت کوین قبل از سقوط

مارکت میکرها سطح 24 هزار دلار را زیر نظر دارند!

جالب اینجاست که این دامپ از زمان آخرین پیش بینی گزارش شده توسط CrypNuevo اعلام شده است. همانطور که تحلیلگر متخصص معتقد است که سازندگان بازار و نهنگ‌ های بیت‌ کوین برای چند هفته خود را برای رسیدن به این اهداف قیمتی زیر 24000 دلار آماده کرده‌اند.
اگر سطوح تسویه نقدینگی را از 2 هفته قبل مقایسه کنیم، می بینیم که چگونه انحلال در آن منطقه در چند هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

اگر مناطق تسویه فعلی را از 2 هفته قبل مقایسه کنیم، می بینیم که چگونه انحلال در آن منطقه در چند هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. ما پامپ خبری ETF بیت کوین را در 29 آگوست داشتیم که بسیاری از معامله گران را بین 27.5 تا 28 هزار دلار به دام انداخت.

احتمال پامپ بیت کوین قبل از سقوط
احتمال پامپ بیت کوین قبل از سقوط

تحلیل قیمت بیت کوین (BTC)

در همین حال، بیت کوین با 0.5 درصد زیان در روز با 25671 دلار معامله می شود. تست سطوح پشتیبانی قیمت فوق‌ الذکر، قبل از اینکه یک پامپ کوچک تا 26900 دلار رخ دهد و به دنبال آن کاهش شدیدی به 23000 دلار انجام شود.

با در نظر گرفتن همه موارد، توانایی دارایی دیجیتال برای برآورده کردن انتظارات تحلیلگر فوق به تحولات بیشتر مرتبط با بیت کوین و همچنین احساسات عمومی در زمینه ارز دیجیتال و چشم انداز اقتصاد کلان بستگی دارد.

در میان داده‌های CPI ایالات متحده و حکم دادگاه Delaware Bankruptcy Court در مورد انحلال FTX که هر دو در 13 سپتامبر است، انتظار می‌رود این هفته پر نوسان و مملو از فرصت های معاملاتی برای تحلیلگران باشد.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید