با نزدیک شدن به شور و هیجان خرید سالانه، TradingView، پلتفرم نمودار و شبکه اجتماعی مشهور جهانی برای معامله گران، همه آماده است تا هولناک بلک فرایدی مورد انتظار خود را به نمایش بگذارد. بلک فرایدی TradingView را در ادامه بشناسید.

از 20 نوامبر تا 28 نوامبر، معامله گران در سراسر جهان می توانند در گنجینه ای از پیشنهادات انحصاری، با تخفیف تا 70 درصد در برنامه های سالانه حق بیمه خود، همراه با یک ماه اضافی بدون هیچ هزینه ای، غوطه ور شوند.

فصلی از پیشنهادات بی نظیر

با رونمایی TradingView از فروش امسال، هیجان بالا می‌رود که نویدبخش مجموعه‌ای از ابزارها و ویژگی‌های جدید است، و این رویداد را به قانع‌کننده‌ترین رویدادی که تاکنون تبدیل شده است، سوق می‌دهد. این پیشرفت‌ها شامل افزایش تعداد هشدارها، الگوهای نمودار خودکار و طرح‌های حرفه‌ای جدید اضافه شده است. مشترکین احتمالی تشویق می شوند تا ویژگی های ارتقا یافته را بررسی کنند و طرح های موجود را از طریق پیوندهای ارائه شده مقایسه کنند و زمینه را برای یک تجربه تجارت جامع فراهم کنند.

اشتراک های بدون ریسک و بازپرداخت

یکی از نکات برجسته این فروش بلک فرایدی، انعطاف پذیری آن است. مشترکین می‌توانند در هر زمانی که بخواهند، از سرمایه‌گذاری بدون ریسک انصراف دهند. علاوه بر این، برای اشتراک‌های سالانه، بازپرداخت وجه در دو هفته اول تضمین می‌شود، که اعتماد و آرامش خاطر کسانی را که در این فرصت فرو می‌روند تقویت می‌کند.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

ماهیت جزئیات بلک فرایدی

پنجره پیشنهادات بلک فرایدی و دوشنبه سایبری امسال از 20 نوامبر، 00:00:00 PST آغاز می شود و در 28 نوامبر، 23:59:59 PST به پایان می رسد. این فرصت محدود به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا به برنامه‌های پریمیوم با بهترین هشدارهای تجاری در کلاس، طرح‌بندی نمودارهای متعدد، شاخص‌های پیشرفته و موارد دیگر دسترسی داشته باشند، همگی با تخفیف بی‌سابقه تا 70 درصد همراه با یک ماه رایگان اضافی.

توانمندسازی معامله گران در سراسر جهان

TradingView با پایگاه کاربر بیش از 50 میلیون معامله گر و سرمایه گذار در سطح جهان، به عنوان چراغی از نوآوری در چشم انداز تجارت می ایستد. شروع آن از چشم انداز ایجاد یک پلت فرم تجاری آسان، قدرتمند و شهودی سرچشمه گرفت. این پلتفرم از آخرین پیشرفت‌های محاسبات ابری و قابلیت‌های مرورگر استفاده می‌کند تا نمودارها و ویجت‌های تعاملی را برای معامله‌گران در سراسر جهان به ارمغان بیاورد. فراتر از مهارت فنی، TradingView یک جامعه اجتماعی پر جنب و جوش است که تعامل، به اشتراک گذاری ایده و یادگیری مشارکتی را در میان معامله گران تقویت می کند.

افکار نهایی

با شروع شمارش معکوس بلک فرایدی ، معامله گران در سراسر جهان این فرصت انحصاری را برای ارتقای تجربه معاملاتی خود پیش بینی می کنند. تعهد TradingView به نوآوری، کاربرپسندی، و مشارکت جامعه، این رویداد را برای معامله‌گران باتجربه و تازه‌کار تبدیل به لحظه‌ای مهم می‌کند.

در پایان، رویداد بلک فرایدی آینده توسط TradingView زمینه را برای یک تجربه متحول کننده در دنیای تجارت فراهم می کند – موجی از نوآوری، در دسترس بودن و پیشنهادات بی سابقه ای را ایجاد می کند که موظف است نحوه برخورد معامله گران به بازار را تغییر دهد.

فروش بلک فرایدی TradingView 2023 | تا 70% تخفیف

امتیاز 5/5 - از 1 رای
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید