تحلیل قیمت سولانا سپتامبر ۲۰۲۳

تحلیل قیمت سولانا سپتامبر ۲۰۲۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

سولانا (SOL) به منطقه روانی 20 دلار نفوذ کرد، اما این کاهش قیمت ممکن است با افزایش علاقه به خرید در نزدیکی سطوح 18 و 19 دلار کمرنگ شود. در این پست به تحلیل قیمت سولانا سپتامبر ۲۰۲۳ می پردازیم.

خرید و فروش آنی سولانا

تحلیل قیمت سولانا سپتامبر ۲۰۲۳

با این حال، بیت‌کوین (BTC) در زمان انتشار این خبر در محدوده 25 هزار دلاری در نوسان است که می‌تواند یک رشد قوی برای سولانا را دشوار کند.

تحلیل قیمت سولانا سپتامبر ۲۰۲۳

تحلیل قیمت سولانا سپتامبر ۲۰۲۳

حمایت 20 دلار در ماه‌های آوریل، می و در پایان آگوست به عنوان یک پشتیبان حیاتی برای سولانا عمل کرد. اما در ماه سپتامبر شکسته شد. با این حال، کاهش قیمت به یک اردر بلاک (OB) صعودی روزانه در محدوده 18.3 تا 19.5 دلار رسیده است.

اگر تقاضا از OB صعودی مذکور افزایش یابد، سولانا ممکن در چند روز آینده 22 دلار یا سطح 0.5 فیبوناچی اصلاحی (22.5 دلار) را هدف قرار دهد.

برعکس، فروشندگان می‌توانند قیمت را به سطح 0.23 فیبوناچی اصلاحی (17.4 دلار) یا OB صعودی روزانه بعدی در قیمت 15.6 تا 16.65 دلار کاهش دهند.
در همین حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) در چند روز گذشته به زیر 50 رسید که نشان‌دهنده فشار خرید و فروش متعادل و تا حدودی ضعیف بود.

به طور مشابه، نوسان شاخص جریان پول (CMF) در اطراف محدوده صفر، بیانگر ورود سرمایه ناپایدار به بازار در طی همین دوره زمانی بوده که تغییرات متناوبی داشته است.

تحلیل قیمت سولانا سپتامبر ۲۰۲۳

تحلیل قیمت سولانا سپتامبر ۲۰۲۳

در پلتفرم ردیابی سفارشات Mobchart، علاقه خرید قابل توجهی در سطوح قیمتی 18 و 19 دلار وجود دارد. سفارشات خرید بزرگ با محدوده‌های مذکور در صرافی بایننس قرار داده شده بودند که با خطوط سبز نشان داده شده است. بنابراین، قیمت ممکن است از این سطوح افزایش پیدا کند.

در سمت فروش، سفارشات فروش در محدوده 22 دلار و در تایم‌فریم 4 ساعته قرار داده شده است. می‌توان نتیجه‌گیری کرد که وقتی سولانا به سمت 22 دلار نزدیک ‌شود، ممکن است یک بازگشت قیمتی رخ دهد.

بنابراین، اگر بیت کوین بتواند از محدوده حمایتی خود پشتیبانی کند، سولانا می‌تواند 22 دلار یا سطح 0.5 فیبوناچی اصلاحی (22.5 دلار) را هدف قرار دهد. اما گاوها برای تحقق این امر باید از مقاومت 20.2 دلاری ( فیبوناچی 0.38) عبور کنند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی