برای ساخت کیف پول الکترونیکی پی پال نیاز به یک آدرس ایمیل معتبر و همیشه در دسترس است. چرا که ایمیل تمامی تراکنش های انجام شده برای شما ارسال می شود تا شما از صحت تراکنش های درخواستی مطلع شده و آنها را تایید نمایید. برخی مواقع بنا به برخی دلایل، کاربران نیاز دارند که آدرس ایمیلی که برای افتتاح حساب پی پال وارد کرده اند را تغییر دهند. در ادامه این مقاله با آموزش تغییر آدرس ایمیل پی پال همراه ما باشید.

آموزش اضافه کردن آدرس ایمیل به پی پال

قبل از این که روش تغییر آدرس ایمیل پی پال را به شما آموزش دهیم، نیاز است که روش اضافه کردن آدرس ایمیل به پی پال را یاد بگیرید. چرا که اولین مرحله برای تغییر آدرس ایمیل، اضافه کردن آن آدرس به لیست آدرس های ایمیل پی پال است.

افزودن ایمیل پی پال

برای اضافه کردن آدرس ایمیل به پی پال ، اولین کاری که باید انجام دهید، این است که وارد حساب کاربری خود شده و سپس وارد بخش تنظیمات و سپس Account شوید.

پی پال
پی پال

در صفحه ای که برای شما نمایش داده می شود، در بخش آدرس ایمیل ها، علامت + را انتخاب کنید. تا آدرس ایمیل مورد نظرتان را وارد نمایید.

پی پال
پی پال

در مرحله بعد، باید آدرس ایمیل جدیدی که مد نظر دارید را وارد نمایید.

پی پال
پی پال

در مرحله بعد باید آدرس ایمیلی که وارد کرده اید را تایید نمایید. برای این کار باید وارد حساب کاربری جیمیل خود شوید و گزینه Confirm this email address را انتخاب کنید.

پی پال
پی پال

به همین سادگی شما توانسته اید که یک آدرس ایمیل جدید به پی پال خود اضافه کنید.

آموزش تغییر ایمیل پی پال

همان طور که در ابتدای مقاله بیان کردیم، برای تغییر ایمیل آدرس پی پال ، ابتدا باید آدرس ایمیل مورد نظر را به حساب کاربری خود اضافه کنید. بعد از اینکه این کار را انجام داید، می توانید آدرس ایمیل وارد شده را به عنوان آدرس ایمیل اصلی و یا Primary انتخاب نموده و آدرس ایمیل قبلی را حذف نمایید.

برای انجام این کار، در صفحه ای که برایتان نمایش داده می شود، گزینه ویرایش ایمیل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

سپس گزینه Make this my primary email address را انتخاب کرده و بعد از آن Change email address را انتخاب نمایید.

پی پال
پی پال

خدمات اول پرداخت

پست های مرتبط
پی پال و نادانسته هایی از فضای کاربری آن برای استفاده بهتر

در مقالات قبلی درمورد پی پال و ویژگی های آن آشنا شدیم. در این مقاله در مورد جزئیات حساب پی بیشتر بخوانید

خرید از سایت Bodybuilding.com از طریق پی پال و مستر کارت
Bodybuilding.com

Bodybuilding.com یک خرده فروش آنلاین آمریکایی در بویز، آیداهو است که متخصص در مکمل های غذایی، مکمل های ورزشی و بیشتر بخوانید

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.امتیاز 5/5 - از 4 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید