پروژه کوین اسلامی (Islamic coin)، یک رمزارز دینی، 200 میلیون دلار از طرف ABO Digital تأمین مالی شده است که مجموع بودجه این پروژه را به 400 میلیون دلار می‌رساند. انتظار می‌رود که آخرین دور سرمایه‌گذاری، امکان دسترسی به این رمزارز را تا سقف 200 میلیون دلار فراهم کند و اطمینان حاصل کند که توکن اسلامی دارای یک روند پیشرفت طولانی و پایدار است.

کوین اسلامی (Islamic coin)

کوین اسلامی با معرفی و ایجاد یک پلتفرم مالی متحول‌کننده بازی که اخلاق و سنت‌های مالی اسلامی را گرد هم می‌آورد، انقلابی در بازار مطابق با شریعت ایجاد می‌کند. این پروژه یک یادداشت تفاهم با گروه DDCAP مستقر در بریتانیا امضا کرده است تا راه‌حل‌های متعددی را برای تأمین مالی (از جمله: یک جایگزین Web3 منطبق با شریعت برای سوئیفت، یک پلتفرم رمزارزی، رمزارز مختص به بانک مرکزی، و توکن‌سازی) توسعه دهد.

موفقیت توکن اسلامی را می‌توان به توانایی آن در جذب رهبران بزرگ خاورمیانه شمال آفریقا از جمله نوه بنیانگذار امارات متحده عربی، شیخ دکتر هزا بن سلطان بن زاید آل نهیان و همچنین حمایت‌ها از خانواده‌های حاکم ابوظبی و دبی و کارشناسان مالی اسلامی، نسبت داد.
سرمایه‌گذاری ABO Digital در توکن اسلامی نشان‌دهنده علاقه فزاینده به دارایی‌های رمزارزی مطابق با دین و فضای این دارایی‌ها برای مختل کردن صنعت مالی اسلامی است. انتظار می‌رود که مشارکت بین ABO Digital و توکن اسلامی رشد و پذیرش دارایی‌های رمزارزی منطبق با دین را تسریع کند و راه جدیدی را برای سرمایه‌گذاران فراهم کند تا در اقتصاد دیجیتال با رعایت اصول اسلامی مشارکت کنند.

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید