معلق شدن فلوکی ، توکن Pepe و شیبا در بایننس

معلق شدن فلوکی ، توکن Pepe و شیبا در بایننس

زمان مطالعه 2 دقیقه

بایننس سفارشات خرید را برای جفت‌های معاملاتی منتخب شیبا اینو (SHIB)، فلوکی و PEPE به حالت تعلیق درآورد. در این پست به معلق شدن فلوکی ، توکن Pepe و شیبا در بایننس می پردازیم.

معلق شدن فلوکی ، توکن Pepe و شیبا در بایننس

بایننس بزرگترین صرافی رمز ارز جهان روز شنبه اعلام کرد که از 7 می تا اطلاع ثانوی فعالیت های سفارش بازار را برای جفت معاملات اسپات و مارجین منتخب به حالت تعلیق در می آورد. ارزهای رمزنگاری شده که بیشترین تاثیر را داشته اند عبارتند از شیبا اینو (SHIB)، فلوکی و PEPE که پرطرفدارترین میم کوین است.

بایننس اخیراً پس از تقاضای مداوم کاربرانش، ارز فلوکی و PEPE میم را در صرافی فهرست کرده است. پس از لیست شدن، قیمت فلوکی 40٪ جهش کرد و توکن پپه 60٪ افزایش یافت.

تغییرات بایننس در سفارشات میم کوین های برتر

طبق اعلام رسمی در تاریخ 6 مه، ویژگی “سفارشات مارکت” برای جفت های معاملاتی اسپات و مارجین انتخاب شده توسط صرافی ارز دیجیتال بایننس به حالت تعلیق در خواهد آمد. کاربران نمی توانند به “Total” و “Slider for Amount Customization” دسترسی داشته باشند. هنگام ثبت سفارشات بازار با این حال، ورودی دستی “مقدار سفارش بازار” برای ثبت سفارش‌های بازار در دسترس باقی می‌ماند.

این تغییرات بیشتر روی سکه‌های میم مانند شیبا اینو، فلوکی و PEPE تاثیر می‌گذارد. جفت‌های معاملاتی شیبا اینو شامل SHIB/USDT، SHIB/BUSD، SHIB/EUR، SHIB/BRL، SHIB/TRY، SHIB/AUD و SHIB/DOGE است.

جفت های اخیراً لیست شده PEPE/USDT و PEPE/TUSD، FLOKI/USDT و FLOKI/TUSD نیز تحت تأثیر این تغییرات قرار خواهند گرفت.

علاوه بر این، سفارشات نیز تقریباً برای تمام جفت‌های معاملاتی فهرست‌ شده در مقابل BIDR به حالت تعلیق درآمده است. همچنین XECBUSD و XECUSDT تحت تأثیر قرار می گیرند.

این ویژگی‌ها تا اطلاع ثانوی در Binance Web، App، Electronic و API در دسترس نیستند. کاربران هنگام ثبت سفارش‌های بازار برای جفت‌های معاملات اسپات و مارجین دار، اعلان «تعداد سفارشات بازار برای این ارز پشتیبانی نمی‌شوند» را مشاهده خواهند کرد.

در حالی که دلیل این حرکت مشخص نیست، محدودیت‌ها احتمالاً به دلیل نوسانات و خطرات در تجارت کوین‌ های میم هستند.

رشد انفجاری فلوکی و توکن PEPE پس از لیست شدن در بایننس

سکه های FLOKI و PEPE پس از عرضه در صرافی ارز دیجیتال بایننس با حجم معاملات گسترده ای معامله می شوند. قیمت FLOKI پس از رسیدن به بالاترین سطح 0.0000548 دلار پس از لیست شدن در بایننس، در حال حاضر با قیمت 0.0000435 دلار معامله می شود.

در همین حال، قیمت PEPE در 24 ساعت گذشته 60 درصد جهش کرد و قیمت در حال حاضر 0.00000308 دلار معامله شد. قیمت پس از فروش چند نهنگ دارایی های خود کاهش یافته است.

قیمت شیبا اینو با 0.0000097 دلار معامله می شود که 2 درصد در 24 ساعت گذشته و 6 درصد در یک هفته کاهش یافته است. معامله گران برای تجارت PEPE و FLOKI، SHIB و سایر سکه های میم را می فروشند.

coingape

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت