میم کوین جدید پپه (PEPE) از لحاظ حجم معاملات از شیبا اینو (SHIB) پیشی گرفته است. در این پست به مقایسه پپه (PEPE) و شیبا  می پردازیم.

مقایسه پپه (PEPE) و شیبا

حجم معاملات ۲۴ ساعته پپه با یک رشد ۲۳۰ درصدی به ۱۴۲٫۲۲ میلیون دلار رسیده، در حالی که حجم معاملات شیبا یک افت ۲۰ درصدی را در ۲۴ ساعت گذشته تجربه کرده و در حال حاضر، برابر با ۶۴٫۱۹ میلیون دلار است. لازم به ذکر است که علاوه بر افزایش حجم معاملات پپه، قیمت این میم کوین نیز یک رشد تقریباً ۸۰ درصدی را در ۲۴ ساعت گذشته ثبت کرده است.
پپه، یک ارز دیجیتال مبتنی بر میم است که از میم اینترنتی معروف «پپه قورباغه» الهام گرفته شده است. این میم کوین طی دو روز پس از عرضه خود در ماه آوریل شاهد رشد نجومی بود و در حال حاضر نیز به روند افزایشی خود ادامه می‌دهد. ارزش بازار این رمزارز اکنون از ۲۵۰ میلیون دلار فراتر رفته است.

البته لازم به ذکر است که پپه کاربرد خاصی ندارد و اساساً مبتنی بر هایپ (تبلیغات زیاد) است. بسیاری آن را به انجام یک «طرح پامپ و دامپ» متهم کرده‌اند. پپه قصد دارد رمزارزهای محبوب مبتنی بر «اینو» را از سلطنت خلع کرده و خود را به عنوان پادشاه میم کوین‌ها معرفی کند. نقشه راه سه مرحله‌ای آن بر «رشد، مشارکت جامعه و گسترش دامنه آن» تأکید دارد.
شیبا اینو هم قبلاً در طول اوج محبوبیت خود در اکتبر ۲۰۲۱، حجم معاملات قابل‌توجهی را تجربه کرده و به پرمعامله ترین ارز دیجیتال در کوین بیس، بزرگترین صرافی آمریکایی، تبدیل شده بود. با این حال، محبوبیت این میم کوین از آن زمان تاکنون ضربه بزرگی خورده است.

u.today

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید