دارایی‌های ارزهای پی پال

میزان دارایی‌های ارزهای پی پال چقدر است ؟

زمان مطالعه 2 دقیقه

بر اساس اسناد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، پی‌پال نزدیک به یک میلیارد دلار ارز دیجیتال در اختیار دارد. ترازنامه سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ این شرکت مشهور، کاربران کریپتو را امیدوار کرده است. میزان دارایی‌های ارزهای پی پال چقدر است ؟

میزان دارایی‌های ارزهای پی پال 

شرکت پی‌پال (PayPal) از سال ۲۰۱۸ مقدار قابل توجهی بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) تبادل کرده است. در ترازنامه مالی این شرکت ۹۴۳ میلیون دلار ارز دیجیتال ثبت شده است.
افزایش ۳۳۹ میلیون دلاری این دارایی‌ها در سه ماهه گذشته نشان‌دهنده افزایش ۵۶ درصدی مقدار رمزارزهای موجود در حساب‌های کاربران این شرکت است. این رشد تقریباً با افزایش قیمت بیت کوین در این بازه زمانی مطابقت دارد. قیمت BTC‌ بین تاریخ‌های ۳۱ دسامبر تا ۳۱ مارس از ۱۶,۵۴۷ دلار به ۲۸,۴۷۸ دلار رسیده است. در حال حاضر پی پال حدود ۵۰۰ میلیون دلار بیت کوین، ۳۶۲ میلیون دلار اتریوم و ۸۲ میلیون دلار دیگر رمزارزها مثل بیت کوین کش و لایت کوین در حساب‌های کاربران خود نگهداری می‌کند.

پی پال در ترازنامه خود توضیح داده که به کاربران اجازه می‌دهد رمزارزهای مختلف را بخرند، بفروشند یا انتقال دهند. کاربران این پلتفرم بین‌المللی با استفاده از درآمدهای حاصل از این کار می‌توانند کالا و خدمات مختلف را خریداری کنند. البته این شرکت از خرید و فروش غیرقانونی و انجام معاملات نامشخص جلوگیری می‌کند. همچنین هر کاربر می‌تواند تا سقف ۵۰ هزار دلار معاملات رمزارزی داشته باشد.
در ماه ژوئن پی پال به کاربران اجازه داد تا رمزارزهای خود را به والت شخصی منتقل کنند. دن شولمن (Dan Schulman)، مدیرعامل پی پال، اعلام کرده که در سال ۲۰۱۹ مقدار زیادی بیت کوین در اختیار داشته است. او در یک سخنرانی عمومی در سال ۲۰۲۰ هم اذعان داشت که امیدواری زیادی به آینده رمزارزها دارد. در مارس ۲۰۲۲ نیز شولمن استیبل کوین‌ها و کیف پول‌های رمزارزی را بسترهای آینده دنیای مالی معرفی کرد. پیتر تیل (Peter Thiel) هم به عنوان یکی از بنیان‌گذاران پی پال همیشه از بیت کوین حمایت کرده و این رمزارز را تهدیدی جدی برای قدرت جهانی دلار معرفی می‌کند.

cryptopotato

امتیاز 4.5/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت