پیشرفت جدید برای توکن BONE شیبا

پیشرفت جدید برای توکن BONE شیبا

زمان مطالعه 2 دقیقه

گام‌های مهمی در پذیرش رمزارز BONE برداشته شده و اخیراً به نقطه عطف قابل توجهی دست یافته است. تعداد کل آدرس‌های BONE به سقف جدیدی رسیده است. با توجه به داده‌های IntoTheBlock، کل آدرس‌های مرتبط با BONE به طور پیوسته در حال افزایش بوده و به بالاترین حد خود یعنی ۱۹۰۷۲۰ آدرس رسیده است. شایان ذکر است که BONE به عنوان توکن گس در شبکه شیباریوم عمل می‌کند، که خود عاملی جهت افزایش آدرس‌ها است؛ زیرا کاربران بیشتری مشتاق تعامل با بلاکچین نوآورانه شیباریوم هستند. در واقع، در طول هفته گذشته، BONE شاهد اضافه شدن قابل توجه بیش از ۲۰۰۰ آدرس جدید تنها در یک روز بود. در این پست به بررسی پیشرفت جدید برای توکن BONE شیبا می پردازیم.

پیشرفت جدید برای توکن BONE شیبا

طبق اسناد شیباریوم، افرادی که رمزارزهای خود را استیک می‌کنند، نقش مهمی در اعتبارسنجی شبکه دارند. این امر با استیک دارایی افراد به نودهای اعتبارسنجی به دست می‌آید. اعتبار‌سنجی‌ها، همان‌طور که از نام آن پیداست، نودهای کامل را راه‌اندازی می‌کنند و با قرار دادن BONE برای تولید بلاک‌ها، اعتبارسنجی تراکنش‌ها و مشارکت در مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) از شبکه محافظت می‌کنند. کل مقدار BONE موجود در شیباریوم به طور پیوسته در حال افزایش است. در ابتدای هفته، این رقم بیش از ۱۹ میلیون گزارش شد، اما این تعداد حتی بیشتر شده است و در حال حاضر به بیش از ۲۲ میلیون توکن BONE رسیده است.
شیباریوم به دستیابی به نقاط عطف قابل توجه در جنبه‌های مختلف شبکه خود ادامه داده است. داده‌های شیباریوم اسکن نشان می‌دهد که کل تراکنش‌های شبکه در حال حاضر به رقم چشمگیر ۶۲۸۱۳۱ رسیده است. علاوه بر این، تعداد آدرس‌های کیف پول در این بلاکچین لایه ۲ به رقم خیره‌کننده ۴۴۷۱۳۸ افزایش یافته است. از سوی دیگر، تعداد کل بلاک‌ها در شبکه اصلی شیباریوم رشد قابل ‌توجهی داشته است و اکنون به ۳۸۷۹۳۳ با میانگین زمان ۵.۱ ثانیه برای هر بلاک رسیده است؛ که نشان‌دهنده کارایی شبکه است. با این حال، علی‌رغم این دستاوردهای قابل توجه، قیمت BONE اخیراً به دلیل برداشت سود توسط سرمایه‌گذاران کاهش پیدا کرده است. BONE در ۲۵ آگوست به ۱.۴۵ دلار رسیده بود، اما از آن زمان کاهش تدریجی را تجربه کرده است. در زمان نگارش این خبر، BONE با قیمت ۱.۲۲ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده کاهش ۳.۵۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و کاهش ۱۰.۹۷ درصدی در هفت روز گذشته است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی