هنوز نیاز به ارسال فکس دارید؟ به جای پاک کردن گرد و غبار دستگاه قدیمی، می‌توانید از این افزونه‌های Chrome برای ارسال یا دریافت آن استفاده کنید. افزونه کروم برای ارسال و دریافت فکس را در ادامه معرفی کرده ایم.

اگرچه مطمئناً معمول نیست، برخی از سازمان‌ها ممکن است همچنان درخواست فکس کنند. اگر نیاز به ارسال فوری فکس دارید، آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که زمان بیشتری را صرف جستجوی دستگاه فکس کنید. چه برای ارسال یک سند مهم نیاز به ارسال فکس داشته باشید، چه برای تماس با یکی از مخاطبین خود، دیگر نیازی به انجام آن به صورت فیزیکی ندارید.

در عوض، می‌توانید از افزونه Chrome برای ارسال فکس بدون دستگاه فکس استفاده کنید.

1. افزونه کروم برای ارسال و دریافت فکس: Fax.Plus

اگر می خواهید یک فکس به کشورهای مختلف در سراسر جهان ارسال کنید، این افزونه کروم برای شما مناسب است. با Fax.Plus، یک شماره فکس دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد فکس را از بیش از 40 کشور دریافت کنید. همچنین می توانید از افزونه کروم برای ارسال فکس به بیش از 180 کشور استفاده کنید.

می‌توانید از Fax.Plus به صورت رایگان برای ارسال فکس استفاده کنید، اما اگر می‌خواهید شماره‌ای نیز دریافت کند، باید اکانت خود را ارتقا دهید. می‌توانید بین چهار طرح پرداخت، از 6.99 دلار تا 79.99 دلار در ماه، یکی را انتخاب کنید. طرحی که انتخاب می‌کنید به چند امتیاز مورد نیاز و همچنین تعداد صفحات فکسی که می‌خواهید در ماه استفاده کنید بستگی دارد.

2. افزونه کروم برای ارسال و دریافت فکس: CocoFax

اگر به دنبال راهی آسان برای ارسال فکس آنلاین هستید، این همان راه است. با CocoFax، می‌توانید از Gmail و کانال‌های دیگر، از جمله تلفن همراه، Chrome، Google Drive و غیره فکس ارسال کنید.

با CocoFax، می توانید بسته قیمت گذاری Business یا Enterprise را انتخاب کنید تا بتوانید یک اکانت کاربری را با اعضای تیم به اشتراک بگذارید. به این ترتیب، بیش از یک نفر می توانند با استفاده از یک اکانت، فکس ارسال کنند.

می‌توانید با دسترسی به نسخه آزمایشی رایگان 14 روزه کوکوفاکس را امتحان کنید. پس از آن، می توانید تا 200 صفحه در ماه با 6.99 دلار در ماه در بسته Basic استفاده کنید. اگر به ویژگی های بیشتری نیاز دارید، باید بسته خود را ارتقا دهید.

3. افزونه کروم برای ارسال و دریافت فکس: WiseFax

WiseFax یک سرویس فکس آنلاین است که به شما امکان می دهد فکس را از کامپیوتر خود به هر شماره فکس در سراسر جهان ارسال کنید. با WiseFax، نیازی به ثبت نام برای یک سرویس اشتراک ماهانه یا سالانه ندارید، زیرا می توانید به سادگی پرداخت کنید.

این سرویس به شما این امکان را می دهد که به سادگی با بارگذاری سند خود، انتخاب مکان گیرنده، وارد کردن شماره فکس آنها، خرید توکن های فکس خود، فکس ارسال کنید. در حالی که برای ارسال فکس نیازی به اشتراک ندارید، اگر به شماره فکس نیاز دارید، باید برای یک برنامه هفتگی با قیمت 4.25 دلار یا یک برنامه ماهانه 8 دلاری مشترک شوید.

4. افزونه کروم برای ارسال و دریافت فکس: Free SMS, Fax Receiver

اگر نمی‌خواهید برای دریافت فکس آنلاین در یک طرح پرداخت مشترک شوید، این افزونه Chrome دقیقاً همان چیزی است که نیاز دارید. با استفاده از این افزونه کروم، می توانید فکس را بدون ثبت نام یا استفاده از شماره فکس خود دریافت کنید. هنگامی که فکس دریافت می کنید، می توانید آنها را به عنوان اسناد PDF در دستگاه های خود ذخیره کنید.

پست های مرتبط
Skrill (اسکریل) چیست و هرانچه باید در مورد این سیستم انتقال پول دانست

اسکریل (Skrill) یک نهاد تجاری است که از اینترنت به عنوان ابزاری برای انجام تراکنش های مالی استفاده می کند. بیشتر بخوانید

معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

تنها نقطه ضعف استفاده از این برنامه افزودنی این است که نمی‌توانید فکس ارسال کنید، و برای کاربرانی که فقط می‌خواهند فکس دریافت کنند مناسب است. همچنین می توانید از شماره پیامک رایگان برای دریافت پیامک رایگان نیز استفاده کنید.

ارسال و دریافت فکس آنلاین

افزونه‌های کروم انجام برخی کارها را بسیار آسان‌تر می‌کنند، و اکنون، حتی بهتر است که بتوانید از آنها برای ارسال و دریافت فکس از چندین کشور در سراسر جهان استفاده کنید.

دیگر مجبور نیستید برای یک دستگاه فکس گران قیمت در جیب خود فرو کنید، زیرا می توانید از کامپیوتر شخصی خود فکس کنید. این همه چیز نیست، ارسال و دریافت فکس آنلاین به افزونه کروم ختم نمی شود. اگر به دنبال راه‌های دیگری برای فکس آنلاین هستید، هنوز راه‌های بیشتری وجود دارد.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید