این برنامه‌های تخته وظیفه رایگان، که در آن هر مورد به عنوان یک کارت ظاهر می‌شود، راه‌های عالی برای سازماندهی و تجسم فهرست کارهای شما هستند.برنامه رایگان لیست تسک شخصی را در ادامه معرفی کرده ایم.

اگر لیست کارهای شما حجم زیادی از متن دارد، آن را تجزیه کنید تا بتوانید در یک نگاه آن را درک کنید. تابلوهای وظیفه، که در آن هر مورد به عنوان یک کارت ظاهر می شود، راه های عالی برای سازماندهی و تجسم لیست کارهای شما هستند.

بدون شک Trello کلاسیک در مدیریت تابلوهای وظیفه بهترین است و چندین برنامه برد kanban دیگر نیز وجود دارد که در گذشته آنها را معرفی کرده‌ایم. این فهرست به برداشت‌های جدید یا اصلاح‌شده از برنامه‌های کلاسیک تخته وظایف، مانند تخته‌های تقویم، سازندگان چک لیست، و حتی استفاده از صفحه‌گسترده به‌عنوان یک تابلوی کار می‌پردازد.

Bordio (وب، اندروید، iOS): مدیریت وظایف و رویدادها در یک صفحه تقویم

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

یک مکتب فکری بهره‌وری محبوب وجود دارد که معتقد است باید وظایف را در تقویم خود مدیریت کنید. البته، تقویم در درجه اول برای رویدادها در نظر گرفته شده است. بوردیو با این دو ازدواج می کند تا یک “تصویب تقویم” ایجاد کند تا وظایف و رویدادهای شما را در یک مکان مدیریت کند.

نمای پیش‌فرض مجموعه‌ای از ستون‌ها است که هر ستون یک روز را نشان می‌دهد. شما می توانید کارت های کار یا رویداد را در هر ستون ایجاد کنید و آنها را به دلخواه حرکت دهید. توجه داشته باشید که در حالی که ستون یک روز است، مانند یک تقویم معمولی به ساعت تقسیم نمی شود. بنابراین می توانید به سادگی وظایف را به ترتیب تصادفی اضافه کنید و آنها را به دلخواه خود مرتب کنید. Bordio آماری از زمان جمع شدن وظایف یا رویدادهای آن روز را به شما نشان می دهد.

همانطور که انتظار دارید، می توان به کارت های وظیفه مهلت، رنگ های سفارشی و زمان تخمینی برای تکمیل آنها اختصاص داد. می توان به کارت های رویداد زمان، مکان و دستور کار داد. همچنین یک تابلوی “فهرست انتظار” منظم وجود دارد که می توانید کارت هایی را بدون اختصاص دادن به یک روز ایجاد کنید. هنگامی که می دانید که قرار است آن کارت را در یک روز خاص مدیریت کنید، آن را به آن ستون منتقل کنید.

Bordio دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند ایجاد چندین تخته برای پروژه های مختلف، اضافه کردن توضیحات مفصل به یک کار، افزودن یادآورها و موارد دیگر است. این برنامه حتی دارای برنامه های تلفن همراه برای بررسی Bordio در حال حرکت است، اما این برنامه بهترین استفاده را در مرورگرهای دسکتاپ با نمای برد دارد.

ستون‌ها (وب): برای مدیریت وظایف، فهرست‌های نظارت و یادداشت‌ها، تابلوهای چک لیست ایجاد کنید

برنامه رایگان لیست تسک شخصی
برنامه رایگان لیست تسک شخصی

Columns خود را یک برنامه چک لیست می‌نامد که در ستون‌ها مرتب شده‌اند تا یک صفحه کار مانند kanban. ایده این است که چندین لیست وظایف را برای کارهای مختلف ایجاد کنید (زیر هر تعداد تابلو که می خواهید) و پس از پایان کار کادر انتخاب را علامت بزنید. جابجایی کارت‌های کار بین ستون‌های مختلف اولویت نیست، زیرا چک باکس به شما نشان می‌دهد که آیا این کار باید انجام شود، در حال انجام است (چک باکس نیمه پر)، یا تمام شده است.

وقتی روی کارت کلیک می کنید، مانند یک برنامه چت بین ستون فعلی و بعدی باز می شود. این یک رابط کاربری جالب است که در آن می توانید شروع به تایپ افکار خود در مورد کارت کنید یا تصاویر و فایل ها را اضافه کنید. طرز فکر شما را در مورد یک کار تغییر می دهد و به شما اجازه می دهد تقریباً با یک کار “چت” کنید تا بفهمید که باید با آن چه کاری انجام دهید.

ستون‌ها همچنین به شما امکان می‌دهند برای هر کارت یک “نام مستعار” ایجاد کنید تا در دو ستون یا تابلو نشان داده شود، زیرا مواقعی وجود دارد که همان کار برای چندین پروژه مرتبط است. هر تغییری که در یک برد ایجاد کنید در بقیه نیز تکرار خواهد شد.

این برنامه رایگان و بدون تبلیغات است، و طراحی مینیمالیستی زمانی که تصاویر را به کارت ها یا رنگ های انتخابی پس زمینه اضافه می کنید، عالی به نظر می رسد. جدا از یک تابلوی کار، می‌توانید از ستون‌ها برای ایجاد فهرست‌های پیگیری و فهرست‌های خواندنی، فهرست‌های بسته‌بندی و گشت و گذار برای سفر، نقشه‌های راه برای یک محصول و تقریباً هر چیزی که فکرش را بکنید استفاده کنید.

Freedcamp (وب، اندروید، iOS): گروه بندی و فیلتر قدرتمند در صفحه کلاسیک کانبان

برنامه رایگان لیست تسک شخصی
برنامه رایگان لیست تسک شخصی

Freedcamp به عنوان یک جایگزین عالی رایگان برای Basecamp و یکی از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه آنلاین برای تیم های کوچک، نام خود را به دست آورده است. این مملو از ویژگی‌های خارق‌العاده است و به درستی مورد تحسین قرار می‌گیرد، اما این ویژگی‌های اضافی به این معنی است که اغلب به عنوان یک صفحه کار ساده برای افراد نادیده گرفته می‌شود. و وقتی شروع به برخورد با آن کردید، یکی از بهترین تابلوهای کانبان موجود است.

هنگامی که برنامه را راه اندازی می کنید، ممکن است توسط گزینه های بسیاری برای پروژه ها، به روز رسانی ها، وظایف، گفتگوها، گزارش ها، مرورهای هفتگی و غیره غرق شوید. فقط همه چیز را به جز صفحه وظایف (سومین نماد در گوشه سمت چپ بالا) نادیده بگیرید. در نسخه رایگان، می توانید وظایف را در لیست های متعدد ایجاد کنید، وظایف فرعی را به هر کاری اضافه کنید و آن را به عنوان یک صفحه کانبان مشاهده کنید. می‌توانید به سرعت یک کار را با یک نام ساده اضافه کنید یا جزئیاتی مانند توضیحات، برچسب‌ها، تاریخ سررسید، تاریخ شروع، وضعیت، اولویت، اعلان‌ها، یادآوری‌ها و فایل‌های پیوست را اضافه کنید.

پست های مرتبط
Skrill (اسکریل) چیست و هرانچه باید در مورد این سیستم انتقال پول دانست

اسکریل (Skrill) یک نهاد تجاری است که از اینترنت به عنوان ابزاری برای انجام تراکنش های مالی استفاده می کند. بیشتر بخوانید

معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

این یک صفحه کانبان ساده با اصل اصلی سه ستون است: بدون پیشرفت، در حال پیشرفت و تکمیل شده است. اما ستون‌ها لیست‌ها را حفظ می‌کنند و به شما امکان می‌دهند پروژه‌ها را در یک صفحه کانبان جمع کنید و گسترش دهید. هنگامی که از فیلترها یا گروه بندی برای مرتب کردن آنها بر اساس متن عنوان، گروه پروژه، ایجاد شده توسط، اختصاص داده شده به، اولویت، تاریخ سررسید و غیره استفاده می کنید، بیشتر بهبود می یابد.

Seatable (وب): برنامه Excel-Like Tasks با تابلوهای Kanban و نماهای نمودار

برنامه رایگان لیست تسک شخصی
برنامه رایگان لیست تسک شخصی

آیا واقعاً می‌توانید از اکسل یا صفحه‌گسترده به‌عنوان برنامه فهرست کارها استفاده کنید؟ Seatable نشان می دهد که نه تنها این امکان وجود دارد، بلکه ممکن است بهترین راه برای شما باشد تا بصری وظایف و پیشرفت آنها را دنبال کنید.

Seatable شبیه مایکروسافت اکسل است و می‌توانید طبق نیاز پروژه خود ستون‌ها را اضافه و حذف کنید. هر سلول یک کارت با ویژگی های متفاوت بر اساس ستون آن است. به عنوان مثال، می‌توانید روی کارتی در ستون فهرست کارها کلیک کنید تا وظایف فرعی را با چک باکس ایجاد کنید. بنابراین در نمای کلی، شما فقط وضعیت پیشرفت مانند “5/9” را می بینید که نشان دهنده چهار کار فرعی باقی مانده در آن کارت است که می توانید برای بزرگ کردن آن دوبار کلیک کنید. یا در مورد فایل های داده، نمادهای فایل های مختلف را می بینید که به یک کار پیوست شده اند، که می توانید برای مشاهده و دانلود روی آن ها دوبار کلیک کنید.

در حالی که نمای پیش‌فرض میز مانند یک برداشت جدید و فوق‌العاده از تابلوهای وظیفه است، Seatable همچنان به شما امکان می‌دهد تمام وظایف خود را به شکل یک تابلوی کانبان مشاهده کنید. می توانید تابلو را بر اساس ستون وضعیت پیشرفت ایجاد کنید یا هر ستون دیگری را برای تبدیل آن به تابلوی لیست انتخاب کنید. این برنامه همچنین شامل تجسم های مختلف دیگری مانند نمودارها و نمودارها برای ستون های آماری، نمایش های جدول زمانی برای تحویل وظایف و مهلت ها و غیره است.

الگوهای رایگان Seatable را بررسی کنید تا از امکانات عالی این برنامه ایده بگیرید، که بسیاری از آنها شامل دموهای زنده هستند که می توانید با آنها بازی کنید. نسخه رایگان Seatable امکان میزهای نامحدود، 10000 ردیف و حداکثر 2 گیگابایت پیوست را فراهم می کند. می‌توانید این محدودیت‌ها را در طرح‌های پولی حذف کنید.

Brisqi (رومیزی، موبایل): آفلاین، Privacy-First Task Board

برنامه رایگان لیست تسک شخصی
برنامه رایگان لیست تسک شخصی

“من چیزی می خواستم که در مورد اتصال به اینترنت و حفظ حریم خصوصی داده نگران نباشم. در عین حال، اگر بخواهم داده های خود را همگام سازی کنم و در دستگاه دیگری به آن دسترسی داشته باشم، باید بتوانم این کار را انجام دهم.” این کلمات از سازنده Brisqi به بهترین وجه توضیح می دهد که چرا این برنامه مفید است و دقیقاً چه کسی باید از آن استفاده کند.

در آزمایش‌های خود، رابط کاربری سریع و چشم‌نوازی پیدا کردیم که وعده‌های اولیه یک برنامه برد وظیفه را برآورده می‌کند. هر کارت وظیفه می‌تواند شرح مفصل، برچسب‌ها، مهلت‌ها، برچسب‌ها و رنگ‌ها داشته باشد. شما می توانید بیش از سه ستون پیش فرض تخته kanban داشته باشید و همچنین ستون های سفارشی ایجاد کنید.

Brisqi به شما این امکان را می دهد که چندین تخته با تابلوهای فرعی ایجاد کنید تا به راحتی پروژه های خود را مدیریت کنید. گفتنی است، برای یافتن سریع یک کار، جستجو سریع است و به طور جهانی کار می کند یا می توانید آن را از طریق فیلترها بررسی کنید.

هیچ کاری که بریسکی انجام می دهد راهگشا نیست. چندین برنامه دیگر دارای ویژگی هایی هستند که دارد و حتی برخی از آنها ویژگی های بیشتری دارند. اما چیزی که Brisqi را خاص می‌کند این است که چقدر خوب بر روی پارامترهای سرعت و طراحی اجرا می‌شود، رمزگذاری داده‌های انتها به انتها برای همگام‌سازی آن بین دستگاه‌ها و این واقعیت که مهم‌ترین ویژگی‌های آن رایگان هستند. تنها محدودیت در طرح رایگان حداکثر پنج تابلو، پنج برچسب و یک گروه سفارشی است. برای یک کاربر منفرد، این بیشتر مهم نیست.

فقط پس از تسلط بر تابلوهای وظیفه همکاری کنید

اکثر برنامه های ذکر شده برای تیم ها در دسترس هستند و شما را تشویق می کنند که از آنها برای همکاری با دیگران استفاده کنید. در حالی که این یک ویژگی خوب است، به شما توصیه می کنیم صبر کنید و از برنامه برای تسلط بر تابلوهای وظیفه خود استفاده کنید.

اگر در دنیای تابلوهای وظیفه تازه وارد هستید، این یک سیستم بهره وری است که باید به آن عادت کنید. مطمئن شوید که با اصول بهره وری شما مطابقت دارد و می خواهید به استفاده از آن ادامه دهید و آن را گسترش دهید تا دیگران را به همکاری دعوت کنید. اگر آنها زود وارد برنامه شوند و برای تیم شما کار کند اما برای شما کار نمی کند، با برنامه کاری گیر خواهید کرد که بهره وری شما را به حداکثر نمی رساند.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید