معرفی ارز پرفکت مانی و دلایل استفاده از آن

شرکت پرفکت مانی یک کمپانی ثبت شده در کشور پاناما است که خدمات ارز الکترونیکی پرفکت مانی را به کاربران سراسر جهان ارائه می‌دهد. البته خدمات این شرکت در تمام کشورها قابل دسترسی نیست و مردم کشورهایی مثل آمریکا از این خدمات محروم هستند. خوشبختانه، بر خلاف سایر ارائه دهندگان خدمات مالی بین المللی، مردم کشور ایران هنوز مجاز به استفاده از خدمات این شرکت مالی هستند. معمولا از ارز پرفکت مانی برای خرید کالا و خدمات به صورت آنلاین استفاده می‌شود.

اگر وب سایتی درگاه پرفکت مانی داشته باشد، شما می‌توانید به راحتی با استفاده از حساب پرفکت مانی خود از آن‌ها خرید کنید. یکی دیگر از امکاناتی که پرفکت مانی را به ارزی محبوب تبدیل کرده، امکان استفاده از دلارهای پرفکت مانی به صورت کد ووچر (کوپن) است. زیرا در این صورت شما می‌توانید تنها با وارد کردن کد ووچر، موجودی دلاری حساب کاربری خود را در هر وب سایتی که این روش را می‌پذیرد، افزایش دهید و حتی نیازی هم به افتتاح حساب پرفکت مانی ندارید. همچنین از آنجایی که پرفکت مانی مانند یک بانک آنلاین فعالیت می‌کند و حسابی که در آن افتتاح می‌کنید، کیف پول الکترونیکی شما خواهد بود، افراد برای انتقال پول هم از آن استفاده می‌کنند.

 

فروش پرفکت مانی 

ممکن است حساب پرفکت مانی شما، محل ذخیره درآمدهای دلاری شما باشد. همچنین ممکن است از شخص یا وب سایتی به خاطر درآمدی که داشته‌اید، ووچر پرفکت مانی دریافت کرده باشید. اگر بخواهید این درآمد دلاری را به ریال تبدیل کنید، خدمات خرید و فروش پرفکت مانی در اول پرداخت، در خدمت شما است. در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می‌توانید موجودی حساب پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید.

پشتیبانی اول پرداخت برای خدمات پرفکت مانی

کارشناسان ما برای انجام تمام مراحل مورد نیاز برای ثبت سفارش خرید پرفکت مانی و همچنین سفارش‌های فروش پرفکت مانی، همواره در کنار شما هستند. فراموش نکنید پیش از اقدام به ثبت هر نوع سفارش برای استفاده از خدمات این ارز الکترونیکی محبوب، باید حساب کاربری شما در اول پرداخت تمام مراحل احراز هویت مورد نیاز را پشت سر گذاشته باشد. این مراحل تنها چند دقیقه از وقت شما را می‌گیرند و همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی برای هرچه راحت‌تر شدن آن، یا صبر و حوصله در کنار شما هستند.

سوالات متداول

بله، سرویس ووچر پرفکت مانی توسط ما انجام می شود،
برای شارژ اکانت پرفکت مانی باید در پنل کاربری اول پرداخت ثبت نام کنید و سپس از قسمت ثبت سفارش نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید

برای استفاده از خدمات اول پرداخت موارد زیر نیاز است
1- تایید ایمیل
2 – تایید شماره موبایل
3- تایید شماره تلفن ثابت
4- ارسال عکس سلفی با در دست نگه داشتن کارت ملی و کارت بانکی که با آن میخواهید خرید کنید