ماشین حساب
میزان ارز
مبلغ تومان
 

نمودار نرخ فروش دلار پرفکت مانی

 
در حال دریافت نرخ ...

پرفکت مانی چیست و چه کاربردی دارد؟

پرفکت مانی (Perfect Money) یک شرکت و سیستم پرداخت جهانی است که دفتر رسمی آن در کشور پاناما قرار دارد. این شرکت خدمات ارسال، دریافت و پرداخت پول از طریق اینترنت را برای کاربران و کسب و کارهای سراسر دنیا فراهم می‌کند.

شما به راحتی می‌توانید از طریق این سیستم مقدار زیادی پول را به نقطه دیگر جهان منتقل کنید یا از یک وب‌سایت خارجی کالا و خدمات خود را خریداری نمایید.

به عنوان مثال فرض کنید قصد خرید یک فایل را از یک سایت خارجی را دارید که پرفکت مانی را می‌پذیرد. به راحتی می‌توانید با استفاده از ریال و کارت بانکی خود پرفکت مانی بخرید و با آن فایل مورد نظرتان را از سایت خارجی خریداری فرمایید.

می‌توان گفت که پرفکت مانی پلتفرمی مثل پی‌پال و سایر پلتفرم‌های پرداخت است. این شرکت از معتبرترین شرکت‌های خدمات پرداخت دنیاست و ده‌ها میلیون کاربر فعال از سراسر جهان دارد.

همچنین از این سرویس می‌‌توان برای ذخیره ارز روی حساب‌های الکترونیکی هم بهره برد یا با آن دارایی‌های دیگر مثل بیت کوین را خریداری کرد.

کاربردهای این سیستم را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • انتقال ارز به صورت آنلاین
  • دریافت ارز به صورت دلار، یورو و …
  • خرید کالا یا خدمات از سایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی
  • ذخیره امن پول‌ها روی حساب‌های الکترونیکی و دریافت سود ماهانه
  • خرید بیت کوین ، دلار، یورو و

چطور پرفکت مانی بخرم و حساب خود را شارژ کنم؟

اگر حساب پرفکت مانی دارید و یا قصد دارید وجهی را به حساب پرفکت مانی شخصی ارسال کنید و مایل هستید تا خریدها و انتقال وجوه را با حساب پرفکت مانی خودتان انجام دهید و میخواهید حساب خود را شارژ کنید راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که ساده ترین آن، خرید از سورس و منابع مالی مطمئن می باشد. شما می بایست کیف پول دلاری خود را شارژ کنید و پس از آن در سایت های مختلف اقدام به خرید یا انتقال وجه نمایید. اول پرداخت دارای حساب پرفکت مانی و احراز هویت شده توسط پرفکت مانی مطمئن ترین و امن ترین منبع مالی برای شارژ حساب پرفکت مانی شما می باشد. اول پرداخت با کمترین هزینه و سریع ترین زمان اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی شما می کند.

شارژ حساب پرفکت مانی
 

خرید با پرفکت مانی توسط اول پرداخت

شاید پرداخت های شما در سایت های خارجی به صورتی باشد که نیازی به افتتاح حساب پرفکت مانی به نام خود نداشته باشید. شما می توانید بدون اینکه حساب پرفکت مانی ایجاد کنید، درخواست های خرید و یا واریز به حساب پرفکت مانی دیگران را به ما بسپارید. اول پرداخت با بررسی خرید شما با استفاده از اکانت های پرفکت مانی معتبر خرید یا انتقال وجه شما را بدون اینکه حساب پرفکت مانی را باز کنید برای شما در کمترین زمان انجام می دهد. پرداخت و انتقال وجه با پرفکت مانی آسان و راحت بوده و خرید شما با امنیت و سرعت بالایی انجام می شود. 

خرید با پرفکت مانی
 

سوالات متداول

دو نوع اکانت می‌توانید در پرفکت مانی داشته باشید. اکانت پرسونال و بیزنس. با توجه به نوع فعالیت خود باید نوع اکانت خود را انتخاب کنید.
برای این کار باید در فرم صفحه ثبت سفارش سایت ‌اول پرداخت مقدار ارز مورد نظر جهت شارژ و آدرس کیف پول پرفکت مانی خود را وارد کنید.
بسته به حجم خرید شما می تواند از 5 دقیقه تا 3 روز کاری زمان ببرد برای مطمئن شدن از این موضوع با پشتیبانی اول پرداخت در تماس باشید.
نرخ خرید و فروش پرفکت مانی همیشه در پنل کاربری به صورت لحظه ایو آنی مشخص است.