آپدیت جدید برای توکن SHIB

آپدیت جدید برای توکن SHIB

زمان مطالعه 2 دقیقه

اعضای اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) امروز بسیار پرهیجان هستند؛ زیرا حساب رسمی توییتر این میم کوین آخرین به‌روزرسانی خود (اصلاح صفحه لندینگ پروتکل) را به اشتراک گذاشته است. به گفته این تیم، بازسازی وبسایت شیبا اینو از فصل تابستان الهام گرفته شده که اکنون به طور کامل آغاز شده است. وبسایت جدید جزییات زیادی را نشان می‌دهد که شاخص‌ترین آنها، اکوسیستم‌ها و پیشنهادات برتر پروتکل از جمله شیباریوم، Shibacals، Shib the Metaverse، و شیباسواپ هستند. در این پست به بررسی آپدیت جدید برای توکن SHIB می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

آپدیت جدید برای توکن SHIB

پروتکل شیبا اینو می‌گوید که بازسازی وبسایت، تنها یکی از محصولات از سری محصولاتی است که قصد دارد در تابستان امسال عرضه کند.
شیبا اینو به پروتکلی تبدیل شده است که اکنون به اعضای جامعه خود پیشنهاد سودمندی و ارزش می‌دهد. درست است که شیبا با یک شوخی شروع شد، اما اکنون نقشی را ایفا می‌کند که در دیگر پروتکل‌های برتر لایه 1 و 2 با توجه به پشتیبانی از قراردادهای هوشمند دیده‌ایم.
پروتکل مقیاس‌پذیر لایه 2 شیباریوم، یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های شیبا اینو تاکنون بوده است. شیباریوم که برای رقابت با پالیگان (MATIC) و آربیتروم (ARB) طراحی شده است، هم در میان توسعه‌دهندگان و هم در میان کاربران، محبوبیت زیادی به دست آورده است. از زمان راه‌اندازی شبکه آزمایشی شیباریوم با نام PuppyNET، این پروتکل تعداد زیادی کاربر را با میلیون‌ها تراکنش ثبت‌شده در سراسر جهان جذب کرده است. راه‌اندازی پیشنهادی شیباریوم روی شبکه اصلی در تابستان امسال، بخشی از برنامه‌های تیم شیبا است.
رشد مداوم اکوسیستم شیبا اینو به احیای اشتیاق کاربران نسبت به این ارز دیجیتال کمک کرده است، تا جایی که همچنان در بین 20 رمزارز برتر قرار دارد. در زمان نگارش این خبر، هر توکن SHIB با قیمت 0.000008315 دلار معامله می‌شود که بیش از 6 درصد در هفته رشد دارد. پیش‌بینی می‌شود که این الگوی رشد زمانی ادامه یابد که شیباریوم در شبکه اصلی شروع به کار کند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی