اتصال ریپل به سوئیفت

اتصال ریپل به سوئیفت

زمان مطالعه 2 دقیقه

در یک پیشرفت مهم، لجر ریپل (XRPL) قرار است از طریق همکاری اخیر بین دو نهاد اصلی در اکوسیستم خود، با شبکه‌های سوئیفت، بیت کوین و اتریوم ارتباط برقرار کند. این دو نهاد اصلی شامل گیت هاب و خالق کیف پول Xumm، لجر ریپل لبز است. در این پست به بررسی اتصال ریپل به سوئیفت  می پردازیم.

خرید و فروش آنی ریپل

اتصال ریپل به سوئیفت

این همکاری نشان‌دهنده یک رویداد مهم است؛ زیرا گیت هاب و لجر ریپل لبز در حال همکاری برای گسترش دارایی‌های موجود در این اکوسیستم با فعال کردن انتقال ارزش یکپارچه بین XRPL و سایر شبکه‌های پشتیبانی‌شده، از جمله منطقه پرداخت واحد یورو (SEPA)، سوئیفت، بیت کوین و اتریوم هستند.

طبق اعلامیه منتشرشده، این همکاری برای 14 دارایی مختلف، از جمله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، رپد ریپل (WXRP)، گالا (GALA) و فلر (FLR)، آن رمپ (تبدیل فیات به رمزارز) و آف رمپ (تبدیل رمزارز به فیات) را معرفی می‌کند.

این توسعه نشان‌دهنده پیشرفت قابل‌توجهی برای اکوسیستم لجر ریپل است، که هدف اصلی آن ارائه قابلیت‌ها و راحتی بیشتر به کاربران در سراسر جهان، در عین حال تسهیل پذیرش پرداخت‌های رمزارزی در بخش خرده‌فروشی است.

علاوه بر این، انتظار می‌رود این همکاری پذیرش ریپل و سایر ارزهای دیجیتال را در اکوسیستم دیفای افزایش داده و قابلیت همکاری را در شبکه‌های مختلف بلاکچین تقویت کند. این خبر در جامعه ریپل با شور و شوق مواجه شده است.

انج پانگرچار، بنیان‌گذار و مدیرعامل گیت هاب، در حساب X خود ابراز هیجان کرد و بر سهولت افزایش انتقال وجه به داخل و خارج از لجر ریپل تاکید کرد. ویتسه ویند، توسعه‌دهنده لجر ریپل نیز از این پیشرفت، با تاکید بر سرعت تراکنش‌ها، تجلیل کرد.

این همکاری به دنبال ادغام ماه گذشته Topper by Uphold در Xumm است، توسعه‌‌ای که مورد تحسین ریپل و جوامع گسترده‌تر ارزهای دیجیتال قرار گرفت. این ادغام یک رمپ جدید فیات به ارزهای دیجیتال را معرفی کرد که از طریق آن، تراکنش‌ها می توانند قبل از تبدیل به ریپل به ارزهای رایج مانند دلار، یورو یا پوند تسویه شوند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه