احتمال توکن سوزی ۱۹۰ میلیاردی فلوکی

احتمال توکن سوزی ۱۹۰ میلیاردی فلوکی

زمان مطالعه < 1 دقیقه

توسعه‌دهندگان فلوکی (FLOKI) پیشنهادی را برای سوزاندن ۲ درصد از عرضه در گردش این توکن مطرح کرده‌اند که هدف آن، افزایش کمیابی و امنیت شبکه است. در این پست به بررسی احتمال توکن سوزی ۱۹۰ میلیاردی فلوکی می پردازیم.

احتمال توکن سوزی ۱۹۰ میلیاردی فلوکی

در همین راستا، یکی از توسعه‌دهندگان ارشد فلوکی می‌گوید: «ما پیشنهاد کرده‌ایم ۱۹۰،۹۱۸،۵۸۵،۴۳۱٫۸۴ توکن FLOKI را بسوزانیم. این رقم حدود ۲ درصد از عرضه فعلی در گردش است که در حال حاضر بیش از ۱۱ میلیون دلار ارزش دارد.»
توکن‌سوزی به حذف دائمی توکن‌ها از عرضه در گردش، با ارسال آنها به یک کیف پول رمزارزی که هیچکس آن را کنترل نمی‌کند، اشاره دارد. فلوکی پیش از این نیز یک رویداد توکن‌سوزی را در ژانویه ۲۰۲۳ انجام داده بود که منجر به افزایش ۷۰ درصدی قیمت در روزهای پس از آن شد.

به گفته توسعه‌دهنده فلوکی، توکن‌هایی که قرار است سوزانده شوند، از منبع ذخیره‌شده در پل مولتی چین (Multichain) تأمین خواهند شد. مولتی چین پلتفرمی بود که به کاربران اجازه می‌داد توکن‌ها را بین شبکه‌های مختلف انتقال دهند. اما در جولای ۲۰۲۳ و پس از یک سوءاستفاده، بیش از ۱۳۰ میلیون دلار از این پلتفرم به سرقت رفت.
تیم فلوکی می‌گوید که پس از شناسایی چند علائم هشداردهنده در مولتی چین، بلافاصله توکن‌ها را از این پل برداشته و از آن زمان، آنها را در یک کیف پول امن نگه داشته است.
در زمان نگارش این خبر، فلوکی با قیمت ۰٫۰۰۰۰۵۵ دلار معامله می‌شود که یک رشد ۶۵ درصدی نسبت به یک هفته گذشته دارد.

coindesk

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی