احتمال راه اندازی شیباریوم ۲۵ مرداد

احتمال راه اندازی شیباریوم ۲۵ مرداد

زمان مطالعه 2 دقیقه

شیبا اینو قرار است امروز در جریان کنفرانس Blockchain Futurist در تورنتو یک اعلامیه مهم ارائه دهد. در این خبر به بررسی احتمال راه اندازی شیباریوم ۲۵ مرداد می پردازیم.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

احتمال راه اندازی شیباریوم ۲۵ مرداد

در طول چند هفته گذشته توییت های زیادی از سوی توسعه‌ دهنده اصلی شیبا اینو – شیتوشی کوساما – در توییتر (که اکنون با نام X شناخته می‌شود) در رابطه با یک اعلامیه بزرگ احتمالی که امروز اتفاق می‌افتد، منتشر شده است.

بسیاری امیدوارند که شبکه شیباریوم امروز راه اندازی شود، اما به نظر می‌رسد که بسیاری نیز نسبت به این اتفاق شک دارند و منتظر انتشار اخبار در زمینه های دیگر هستند.

نوسانات قیمت شیبا اینو با انتشار اعلامیه ها

طی چند روز گذشته، تیم پشتیبان شیبا اینو، به جامعه وعده هایی را داده است که در رویداد کنفرانس آینده‌ پژوهان بلاک چین (Blockchain Futurist) اتفاق خواهد افتاد. رویدادی که در تورنتو، کانادا، در 15 تا 16 آگوست برگزار خواهد شد و شیبا اینو اسپانسر رسمی این برنامه است.

برخی از سرمایه گذارانی که اقدام به خرید شیبا اینو در بلند مدت کرده اند، انتظار دارند که این اعلامیه مربوط به راه اندازی شیباریوم، باشد.

احتمال راه اندازی شیباریوم ۲۵ مرداد

احتمال راه اندازی شیباریوم ۲۵ مرداد

ساعاتی پیش، اکانت رسمی X شیبا اینو یک تیزر ویدیویی منتشر کرد که در آن کوساما از همه به سخنرانی اصلی استقبال می کند.

همانطور که سایت خبری کریپتو پوتیتو دیروز گزارش داد، کوساما اظهار داشت که Shibarium در نظرات به همکاری اخیر با Alpha Transform Holdings “تقریبا کامل است“.

مخالفان شیبا در کمین اند!

در حالی که افراد زیادی وجود دارند که مشتاقانه منتظر این رویداد هستند، برخی از کاربران قبلاً ابراز نگرانی کرده اند که اتفاق خاصی نخواهد افتاد…

توسعه دهنده اصلی موسس The Gem Pad به شوخی گفت است:

شیتوشی کوساما، امیدواریم فردا فقط پرحرفی نکنی، همه ما فقط می خواهیم شیباریوم راه اندازی شود.

اظهارات او در پرتو اعلامیه ضعیفی است که تیم شیبا دیروز در مورد دارندگان LEASH داد. همچنین لازم به ذکر است که به دارندگان LEASH وعده داده شده است که یک ابزار جدید برای این توکن رونمایی کنند که باید امروز انجام شود.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT