احتمال ریزش بیت کوین کش مرداد ۱۴۰۲

احتمال ریزش بیت کوین کش مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه 3 دقیقه

رمزارز بیت کوین کش با نزدیک شدن به سطح حمایتی حیاتی 230 دلاری، با افزایش فشار فروش مواجه شده است. برداشت سود توسط دارندگان بلندمدت، این سطح را به یک سطح حیاتی تبدیل کرده است. در این پست به بررسی احتمال ریزش بیت کوین کش مرداد ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید  و فروش آنی ارزهای دیجیتال

احتمال ریزش بیت کوین کش مرداد ۱۴۰۲

خریداران رمزارز بیت کوین کش موفق شده‌اند از افت قابل توجه قیمت به زیر سطح حمایت 230 دلاری جلوگیری کنند و در مقابل فشار فروش، انعطاف‌پذیری نشان دهند. داده‌های درون زنجیره‌ای بینش‌های ارزشمندی را در مورد تغییرات بالقوه قیمت ارائه می‌دهد که معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید در صورت ورود خرس‌ها به بازار، برای آن آماده باشند.

خروج دارندگان بلند‌مدت رمزارز بیت کوین کش از بازار

علی‌رغم استفاده ثابت از شبکه و افزایش فعالیت معاملاتی که رمزارز بیت کوین کش را برای دو ماه متوالی بالای 200 دلار نگه داشت، دارندگان بلندمدت به خروج از بازار ادامه دادند و فشار نزولی بر قیمت وارد کردند.

احتمال ریزش بیت کوین کش مرداد ۱۴۰۲

احتمال ریزش بیت کوین کش مرداد ۱۴۰۲

در 14 آگوست، معیار دوره مصرف‌شده (Age Consumed) رمزارز بیت کوین کش، که فعالیت معاملاتی سرمایه‌گذاران بلندمدت را ارزیابی می‌کند، شاهد افزایش قابل توجهی بود که نشان می‌دهد بسیاری از دارندگان بلندمدت در حال نقد کردن معاملات خود هستند. اگر این روند ادامه پیدا کند، می‌تواند مانع از بهبود قیمت بیت کوین کش شود و از سلطه گاوهای این رمزارز جلوگیری کند.

حرکت خنثی قیمت

شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان می‌دهد که حرکت قیمت بیت کوین کش هنوز تا حد زیادی در سطوح خنثی است. اگرچه سرمایه‌گذاران بلندمدت در حال فروش و برداشت سود خود هستند، اما شاخص قدرت نسبی روزانه در نزدیکی سطح 40 باقی مانده که نشان‌دهنده حرکت نسبتا متعادل قیمت، رو به نزول است.

احتمال ریزش بیت کوین کش مرداد ۱۴۰۲

احتمال ریزش بیت کوین کش مرداد ۱۴۰۲

این موضوع نشان می‌دهد در حالی که برخی از سرمایه‌گذاران بلندمدت در حال فروش هستند، سایر شرکت‌کنندگان بازار در شبکه بیت کوین کش در حال انباشت این رمزارز هستند و تقاضای جدیدی ایجاد می‌کنند. بدون وجود فشار قوی خرید یا فروش، بیت کوین کش احتمالا بالای سطح حمایتی 200 دلار باقی خواهد ماند.

پیش‌بینی‌ ها

بازار ارزهای دیجیتال یک رشد گسترده را برای خود پیش‌بینی می‌کند و انتظار می‌رود در این دوره، قیمت بیت کوین کش بالاتر از حمایت 200 دلاری تثبیت شود. داده‌های ورود و خروج نقدینگی در اطراف قیمت (IOMAP) که توزیع قیمت خرید دارندگان فعلی را تجزیه و تحلیل می‌کند، از این چشم‌انداز حمایت می‌کند.

داده‌های ورود و خروج نقدینگی در اطراف قیمت نشان می‌دهد که 39000 آدرس، 1.41 میلیون بیت کوین کش را با قیمت متوسط 217.51 دلار خریداری کرده‌اند. این دسته از دارندگان، یک دیوار عرضه قابل توجه را در 20 درصدی بالا و پایین قیمت ارائه می‌دهد. اگر حمایت 205 دلاری از بین برود، سطح قیمت 200 دلاری می‌تواند به عنوان یک سطح محکم در برابر کاهش بیشتر عمل کند.

احتمال ریزش بیت کوین کش مرداد ۱۴۰۲

احتمال ریزش بیت کوین کش مرداد ۱۴۰۲

در یک پیش‌بینی مثبت، گاوهای بیت کوین کش می‌توانند یک افزایش قیمت را به سمت سطح 280 دلاری هدف قرار دهند. در این سطح، 164000 آدرسی که 1.31 میلیون بیت کوین کش را با قیمت متوسط 240 دلار خریداری کرده‌اند، می‌توانند باعث اصلاح قیمت شوند. اگر این مقاومت شکسته شود، بیت کوین کش به طور بالقوه می‌تواند سطح 300 دلاری را دوباره به دست آورد.

بیت کوین کش با برداشت سود توسط دارندگان بلندمدت خود مواجه است. داده‌های درون زنجیره‌ای نشان‌دهنده اهمیت سطح حمایتی 230 دلاری است. در حالی که شاخص قدرت نسبی در سطوح فعلی، یک روند قیمتی خنثی را نمایان می‌کند، تعادل بین فشار خرید و فروش ممکن است به بیت کوین کش اجازه دهد تا موقعیت خود را بالای 200 دلار حفظ کند. مثل همیشه، لازم به ذکر است که بازار ارزهای دیجیتال پویا و در معرض تغییر است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت