احتمال ۶ رقمی شدن قیمت بیت کوین

احتمال ۶ رقمی شدن قیمت بیت کوین !

زمان مطالعه 2 دقیقه

بانک استاندارد چارترد (Standard Chartered) مستقر در بریتانیا، پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین تا پایان سال جاری به 50 هزار دلار برسد، که می‌تواند استخراج‌کنندگان را به جمع‌آوری بیشتر پاداش‌های بلاک تشویق کند. این بانک پیشنهاد می‌کند که این چرخه انباشت، بیت کوین بیشتری را از گردش خارج می‌کند و به طور بالقوه می‌تواند قیمت بیت کوین را تا پایان سال 2024 به 120 هزار دلار برساند. در این پست به بررسی احتمال ۶ رقمی شدن قیمت بیت کوین  می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

احتمال ۶ رقمی شدن قیمت بیت کوین !

پیش‌بینی این بانک مبتنی بر این انتظار است که هاوینگ بیت ‌کوین و کاهش پاداش استخراج به 3.125 BTC، در حدود بهار 2024 اتفاق می‌افتد. انتظار می‌رود که کاهش نرخ تولید بیت کوین، عرضه آن را محدود کند و به طور بالقوه قیمت آن را افزایش دهد.
با وجود سقوط اخیر نقدینگی، استاندارد چارترد نسبت به آینده بیت کوین خوشبین است. جریان‌های ورودی از شرکت‌های مالی مانند بلک‌راک (BlackRock) و فیدلیتی (Fidelity) می‌تواند بازار بیت کوین را تثبیت کند و نقدینگی آن را افزایش دهد. بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌ جهان با بیش از 10 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت، اخیراً درخواست اصلاح‌شده‌ای را برای راه‌اندازی صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) بیت‌ کوین به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کرده است. این نهاد دولتی در ابتدا درخواست بلک‌راک را به دلیل مدارک ناکافی رد کرد. در همین حال، فیدلتی نیز پس از رد درخواست خود توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، مجدداً درخواستی برای یک ETF اسپات ثبت کرده است.
این بانک همچنین خاطرنشان می‌کند که معامله‌گران آسیایی می‌توانند با بلوغ قوانین، بازارها را به سمت قلمرو صعودی سوق دهند. در همین حال، اداره پولی هنگ کنگ (HKMA) استاندارد چارترد را تحت فشار قرار داده است تا خدماتی را برای مشاغل مرتبط ارزهای دیجیتال در منطقه ایجاد کند. مقررات جدید HKMA به صرافی‌های دارای مجوز اجازه می‌دهد فقط تعداد معدودی از ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌ کوین، اتریوم و کاردانو را فهرست کنند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه