افزایش تعداد کیف پول های کاردانو

افزایش تعداد کیف پول های کاردانو

زمان مطالعه 2 دقیقه

به نظر می‌رسد پایگاه کاربران کاردانو (ADA) به طور مداوم بزرگ‌‎تر می‌شود و انعطاف‌پذیری و علاقه شدید جامعه کاردانو را نشان می‌دهد؛ حتی در یک سناریوی غیرمطلوب در مورد عملکرد قیمتی توکن بومی ADA. در این پست به بررسی دلایل افزایش تعداد کیف پول های کاردانو می پردازیم.

 خرید و فروش آنی کاردانو

افزایش تعداد کیف پول های کاردانو

طبق گزارش‌ها، تعداد آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فرد جدید کاردانو از اول آوریل 6 درصد رشد داشته و از 4.02 میلیون آدرس در 29 آگوست به 4.26 میلیون آدرس رسیده است. تعداد نمایندگان (delegator) نیز در این دوره 30000 نفر افزایش یافته است.
طبق داده‌های بازیابی‌شده توسط پلتفرم Finbold از Cardano Blockchain Insights در 30 آگوست، در طی این 151 روز، شبکه کاردانو رشد متوسط 1600 کیف پول جدید در روز را ثبت کرده است.

جالب اینجا است که 10 ژوئن روزی بود که بیشترین تعداد آدرس کیف پول جدید ایجاد شد و نزدیک به 4000 کیف پول جدید در یک روز ثبت گردید. در حالی که در 18 جولای تنها یک کیف پول جدید در شبکه ثبت شده بود که بدترین روز از آن زمان بود.
در همین حال، توکن بومی کاردانو (ADA) از قیمت 0.40 دلار در هر واحد در 1 آوریل به 0.26 دلار در هر واحد در زمان انتشار این خبر رسیده است. این امر باعث ضرر حدود 35 درصدی در همان 151 روزی شده که شبکه در کیف پول‌های جدید رشد ثابتی داشت.
از آنجایی که کل بازار کریپتو شاهد یک «روز قرمز» است، کاردانو همچنان با زیان 4.75 درصدی در یک روز، رنج قیمتی خود را ادامه می‌دهد.
با این حال، تا زمانی که شبکه و اکوسیستم کاردانو از نظر کاربرد و پذیرش به رشد خود ادامه دهد، تقاضا برای ADA نیز می‌تواند افزایش یابد؛ که می‌تواند منجر به عملکرد بهتر قیمت در بلندمدت شود.
با عرضه فعلی حدود 35.04 میلیارد ADA، یک کاردانو می‌تواند نزدیک به 2.71 دلار ارزش داشته باشد؛ اگر بتواند ارزش بازار بالای 95 میلیارد دلاری قبلی خود از 2 سپتامبر 2021 را بازیابی کند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
صدور ووچر پرفکت مانی