افزایش جنب و جوش در بازار شیبا

افزایش جنب و جوش در بازار شیبا ! داستان چیست ؟

زمان مطالعه 2 دقیقه

به گزارش شرکت تحلیل داده IntoTheBlock، در 24 ساعت گذشته، نهنگ‌های شیبا اینو (SHIB) میلیاردها توکن را جابه‌جا کرده‌اند که نشان‌دهنده حجم تراکنش‌های قابل توجه 1.13 تریلیون دلاری برای این میم کوین است. لازم به ذکر است که این داده‌ها، تراکنش‌های بزرگی که بیش از 100 هزار دلار ارزش دارند، را ردیابی می‌کنند. همچنین، شاخص حجم تراکنش‌ها، مقدار کل معاملات نهنگ‌ها در یک روز خاص را ارائه می‌دهد. در این مطلب به بررسی دلایل افزایش جنب و جوش در بازار شیبا می پردازیم.

افزایش جنب و جوش در بازار شیبا

در این بازه زمانی، قیمت شیبا اینو هم با افزایش اندکی به 0.00000822 دلار رسیده است. قابل ذکر است، توکن‌های موجود در اکوسیستم شیبا اینو، مانند بون (BONE) و لیش (LEASH) هم رشد چشمگیری را در روز گذشته تجربه کرده‌اند.
بر اساس داده‌های بازار، بون، توکن حاکمیتی اکوسیستم شیبا اینو، در 24 ساعت گذشته 8.68 درصد افزایش قیمت داشته و به 1.64 دلار رسیده است. قیمت لیش، توکن دیگر این اکوسیستم، در همان بازه زمانی با 12 درصد افزایش به 487 دلار رسید.
در این میان، داوینچی جرمی، یک طرفدار دوآتیشه بیت کوین، پیش از راه‌اندازی شیباریوم (Shibarium) نسبت به شیبا اینو ابراز خوش‌بینی کرد و به پیشرفت‌های امیدوارکننده برای آینده این میم کوین اشاره کرد. همین امر باعث شد که جامعه ارزهای دیجیتال به گمانه‌زنی در این رابطه بپردازند.
از طرفی، حساب کاربری رسمی شیبا اینو در توییتر، تصویری از یک سگ شیبا اینو را به اشتراک گذاشت که به پیشرفت‌های آینده این پروژه اشاره می‌کند. شیبا اینو که در آگوست 2020 راه‌اندازی شد، اخیراً سومین سالگرد خود را جشن گرفت و شرکای آن مانند شرکت معاملاتی وایرکس (Wirex) و صرافی رمزارزی هوبی (Huobi) رشد آن را تأیید کردند. وایرکس به شیبا اینو تبریک گفت که میلیون‌ها کاربر را قادر می‌سازد تا با استفاده از این توکن در بیش از 81 میلیون خرده‌فروشی، پرداخت‌های خود را انجام دهند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی