اولین پیروزی لایت کوین بعد از هاوینگ

اولین پیروزی لایت کوین بعد از هاوینگ

زمان مطالعه < 1 دقیقه

پس از رویداد هاوینگ لایت کوین، این رمزارز به نقطه عطف قابل‌توجهی دست یافته است. این نقطه عطف، لیست شدن توکن LTC20 این ارز دیجیتال به نام LITE در پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال Gate.io است. در این پست به بررسی اولین پیروزی لایت کوین بعد از هاوینگ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

اولین پیروزی لایت کوین بعد از هاوینگ

این فهرست شدن، یکی از اولین پیشرفت‌های لایت کوین پس از هاوینگ است که حمایت و علاقه رو‌به‌رشد سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال و اکوسیستم آن را نشان می‌دهد.

فهرست‌ شدن توکن LITE در Gate.io، یک پلتفرم معاملاتی برجسته ارزهای دیجیتال که به‌خاطر گستره وسیعی از ارزهای دیجیتال پشتیبانی‌شده معروف است، گام مهمی در گسترش دسترسی لایت ‌کوین به کاربران جدید در مناطق مختلف است.

لایت کوین با معرفی LITE در یک بازار جدید، توانایی خود را در تقویت ارزهای دیجیتالی نوآورانه، در کنار وضعیت تثبیت‌شده خود به عنوان پروتکل لایه 1 به نمایش می‌گذارد.

طبق گزارش‌ها، پلتفرم Gate.io جفت‌ارز معاملاتی LITEUSDT را معرفی کرده است. این حرکت بخشی از تلاش‌های مداوم لایت‌ کوین برای توسعه اکوسیستم خود به‌عنوان پلتفرمی برای توسعه توکن‌های جدید، و در عین حال، نشان دادن توانایی‌اش برای تطبیق و ارتقای نوآوری است.

علی‌رغم قیمت فعلی 83.54 دلاری لایت کوین، که نشان‌دهنده افزایش 2.61 درصدی در 24 ساعت گذشته است، رشد این ارز دیجیتال پس از رویداد هاوینگ نسبت به برخی پیش‌بینی‌های اولیه کمتر بوده است.

با این حال، تحلیل‌گران بازار نسبت به پتانسیل افزایش قیمت لایت کوین در میان‌مدت تا بلندمدت خوش‌بین هستند و فهرست شدن توکن LITE، اکنون یکی از دلایل مهم آن است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT