بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

زمان مطالعه 4 دقیقه

از آن‌جایی که بازار ارزهای دیجیتال در اواسط ماه جولای شروعی صعودی و به دنبال آن روندی نزولی در نیمه ماه را تجربه کرد، حرکات کلی بازار همچنان نامشخص است. در این مطلب به معرفی بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳ می پردزایم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

در حالی که خوش‌بینی‌هایی برای شروع دوباره روند صعودی در ماه اوت ایجاد شده است، چندین ارز دیجیتال علائمی از نزول را را نشان می‌دهند که ممکن است در این ماه رخ بدهد

کاردانو سطح حمایتی بحرانی خود را از دست داد!

کاردانو (ADA) یک خط حمایت صعودی را از زمان پایین‌ترین قیمت سالانه 0.22 دلاری خود در 10 ژوئن دنبال کرده است. این حرکت صعودی به 0.38 دلار در 14 جولای به اوج خود رسید که نشان‌دهنده افزایش قابل توجه 72 درصدی نسبت به پایین‌ترین سطح سالانه بود. با این حال، روند قیمتی کاردانو در نزدیکی سطح مقاومت افقی 0.36 دلاری شدیداً معکوس شد. این ریزش قیمتی منجر به شکست خط حمایت صعودی در 1 اوت شد.

بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

اگر این روند نزولی ادامه یابد، حمایت قیمت مهم بعدی کاردانو در 0.25 دلار باقی می‌ماند که نشان‌دهنده کاهش 13 درصدی نسبت به قیمت فعلی آن در 0.29 دلار است. با توجه به اینکه سطح حمایت 0.25 دلاری، آخرین سطح حمایتی قبل از رسیدن به قیمت به 0.15 دلار است، شکست سطح حمایتی مذکور می‌تواند سرعت ریزش قیمت را تشدید کند. با این وجود، شایان ذکر است که ارتقای اخیر کاردانو، Mithril، نویدبخش بهبود کارایی است؛ همانطور که توسط بنیانگذار این پروژه، چارلز هاسکینسون، تأکید شده است.

قیمت بایننس کوین تهدید می‌شود!

بایننس کوین (BNB) پس از رسیدن به بالاترین قیمت سالانه 350 دلاری در 16 آوریل، با یک روند نزولی همراه شد. این نزول منجر به کاهش 220 دلاری تا 12 ژوئن شد که نشان‌دهنده کاهش 37 درصدی نسبت به اوج خود بود.

متعاقباً، بایننس کوین رشد کرد و سطح افقی 230 دلاری را به عنوان یک سطح حمایتی تأیید کرد. با این حال، رشد مذکور قیمت، به افزایش قیمت قابل توجهی تبدیل نشده است.

بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

از سوی دیگر، قیمت بایننس کوین در یک کانال موازی صعودی کوچک در حرکت است؛ الگوی قیمتی که نشان‌دهنده یک روند نزولی احتمالی در آینده است. با توجه به اینکه قیمت فعلی بایننس کوین نزدیک به مرز 230 دلار است، شکسته شدن کانال احتمالاً می‌تواند با افت بیشتر قیمت به زیر 230 دلار و کاهش 20 درصدی دیگر همراه شود. در این حالت، بایننس کوین می‌تواند تا سطح حمایتی 190 دلار بریزد و در نتیجه یک کف قیمتی سالانه جدید ایجاد کند.

تتا درگیر با مقاومت بلندمدت خود

قیمت تتا از زمان بالاترین قیمت خود، یعنی 15.88 دلار در آوریل 2021، با یک خط مقاومت نزولی دست و پنجه نرم کرده است. این روند که به مدت 840 روز ادامه دارد، به کاهش قابل توجه 95 درصدی قیمت دامن زده است. سطح حمایتی افقی 0.6 دلاری برای تتا بسیار حیاتی است. اگر سطح 0.6 دلاری شکسته شود، تتا می‌تواند کاهش سریع به 0.34 دلار را تجربه کند که نشان‌دهنده کاهش 55 درصدی نسبت به سطح قیمتی فعلی است. با این حال، یک شکست بالقوه از خط مقاومت نزولی ممکن است این پیش‌بینی‌ را معکوس کند و باعث افزایش 100 درصدی قیمت به 1.5 دلار شود.

بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

حملات اخیر بر CRV چگونه اثر خواهد داشت؟

رمزارز CRV از نوامبر 2022 در یک خط حمایتی صعودی در حال حرکت بوده است که چندین بار در طول مسیر، از خط حمایتی مذکور با رشد همراه شده است. اگرچه به نظر می‌رسید که یک رشد دیگر در 31 جولای تحقق یابد، قیمت CRV به سرعت به زیر این خط کاهش یافت و به پایین‌ترین حد سالانه 0.48 دلار رسید. این کاهش ممکن است به نگرانی‌های پیرامون وام مایکل اگوروف، بنیانگذار CRV نسبت داده شود.

بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

بدترین ارزهای دیجیتال آگوست ۲۰۲۳

بازگشت سریع قیمت از 0.48 دلار باعث ایجاد گمانه‌زنی‌هایی شده است. اگر قیمت به طور پایدار خط حمایت صعودی خود را بکشند، CRV با کاهش 45 درصدی به 0.33 دلار همراه خواهد شد. از سوی دیگر، رشد قیمت از سطح فعلی، می‌تواند باعث افزایش نزدیک به 50 درصدی CRV به ناحیه مقاومت 0.85 دلار شود.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی