بهترین ارزهای دیجیتال هفته آخر بهمن

بهترین ارزهای دیجیتال هفته آخر بهمن

زمان مطالعه < 1 دقیقه

در آستانه رویداد هاوینگ بیت کوین، جامعه ارز دیجیتال در حال آماده شدن برای شروع فصل آلتکوین‌ها است. در فصل آلتکوین‌ها، به دلیل رشد و شکوفایی قیمت، اقبال سرمایه‌گذاران به خرید چنین دارایی‌هایی افزایش می‌یابد. در این پست به بررسی بهترین ارزهای دیجیتال هفته آخر بهمن می پردازیم.

بهترین ارزهای دیجیتال هفته آخر بهمن

این موضوع به ویژه در مورد دارایی‌هایی با قیمت زیر ۱ دلار صدق می‌کند زیرا پتانسیل سودآوری بیشتری دارند. تحلیلگری به نام Altcoin Buzz اخیراً ۳ مورد از آلتکوین‌های با پتاسیل رشد بالا را معرفی کرده است.

اولین آلتکوین، پالیگان (MATIC) است. نسخه دو پالیگان که قرار است به زودی راه‌اندازی شود، تغییرات قابل توجهی از جمله عملکرد چند بلاکچینی را به همراه دارد. پس از معرفی توکن جدید این شبکه (POI)، کاربران می‌توانند توکن‌های MATIC خود را با نسبت ۱ به ۱ تبدیل کنند.
در زمان نگارش این خبر، MATIC با ۱ درصد افزایش طی ۲۴ ساعت گذشته، ۰.۸۴ دلار قیمت دارد.

آلت‌کوین بعدی، شبکه پایت (PYTH) است. شبکه پایت یک پلتفرم اوراکل است که انتقال داده‌های مالی به شبکه‌های بلاکچین را تسهیل می‌کند.

پایت به عنوان پل مهمی بین بخش امور مالی سنتی و برنامه‌های غیرمتمرکز عمل می‌کند و تا کنون آمارهای چشمگیری مانند بیش از ۴۵۰ فید داده و مشارکت‌های قابل اعتماد با صرافی‌های بزرگ را به نمایش گذاشته است.

در زمان نگارش این خبر، PYTH با بیش از هفت درصد افزایش طی ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۵۰ دلار رسیده است.آخرین آلت‌کوین، سانتریفیوژ (CFG) است که به دلیل نقش خود در توکنیزه کردن دارایی‌های واقعی (RWA) در کانون توجه قرار دارد.

سانتریفیوژ با تقسیم دارایی‌هایی مانند املاک و صورتحساب‌ها، دسترسی وسیع‌تری را به فرصت‌های سرمایه‌گذاری امکان پذیر می‌کند. این توکن طی ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۵ درصد افزایش، ۰.۵۶ دلار قیمت دارد.

coinpedia

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه