بهترین ارزهای دیجیتال ۲۰۲۳ از نگاه هوش مصنوعی

بهترین ارزهای دیجیتال ۲۰۲۳ از نگاه هوش مصنوعی

زمان مطالعه < 1 دقیقه

بارد (Bard)، ابزار هوش مصنوعی گوگل، پس از موفقیت ChatGPT از شرکت اوپن‌ای‌آی (ChatGPT)، وارد عرصه رقابت در حوزه هوش مصنوعی شده است. یکی از توانایی‌های گوگل بارد به پیش‌بینی روند‌های آینده مربوط می‌شود. در این پست به معرفی بهترین ارزهای دیجیتال ۲۰۲۳ از نگاه هوش مصنوعی می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بهترین ارزهای دیجیتال ۲۰۲۳ از نگاه هوش مصنوعی

در تاریخ 10 آگوست، تیم Finbold تصمیم گرفت از تجربیات گوگل بارد استفاده کند تا بتواند 10 انتخاب برتر در حوزه ارزهای دیجیتال را که احتمالاً عملکرد بهتری تا پایان سال 2023 خواهند داشت، شناسایی نماید.

این انتخاب‌ها شامل بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، کاردانو (ADA)، سولانا (SOL)، پالیگان (MATIC) و سندباکس (SAND) می‌شوند. علاوه بر این، این ابزار هوش مصنوعی، چین لینک (LINK)، یونی‌سواپ (UNI)، بایننس کوین (BNB) و اولانچ (AVAX) را نیز برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 توصیه می‌کند.

برای تهیه این لیست، بارد به دنبال پروژه‌های رمزارزی بود که دارای فناوری پایه‌ای قوی بوده و در وضعیت مناسبی برای حل مشکلات دنیای واقعی قرار دارد.

بعد از معرفی ارزهای مورد علاقه این هوش مصنوعی، اعلام شد که دلایل بارد برای انتخاب این سبد رمزارزی، تیم توسعه‌دهنده و کارآفرینان قوی که به پروژه متعهد هستند و همچنین، توجه و پذیرش مردم نسبت به پروژه، بوده است.

سرانجام، هوش مصنوعی گوگل به دنبال ارزهای دیجیتالی بود که دارای ارزش بازار نسبتاً کمتری هستند، به این معنی که پتانسیل رشد قابل توجهی را از لحاظ ارزش بازار در آینده خواهند داشت.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی