میم کوین های مشابه پپه

بهترین میم کوین های مشابه پپه

زمان مطالعه 4 دقیقه

تحلیل اخیر بازار حاکی از رکود در چندین سکه میم سولانا است که امروزه باید از آن جلوگیری کرد. قابل ذکر است که پپه ترامپ (PTRUMP)، گیم استاپ (GME)، گیگاچاد (GIGA)، گربه کوسه (SC) و جئو بودن (BODEN) به عنوان سکه‌های میم شناسایی شده‌اند که برای اطمینان از ثبات مالی باید از خرید آنها اجتناب کرد. این سکه ها نوسانات قابل توجهی را نشان داده اند و فاقد پشتوانه بنیادی قوی هستند که آنها را به سرمایه گذاری های پرریسک تبدیل می کند. در این پست به معرفی بهترین میم کوین های مشابه پپه می پردازیم.

بهترین میم کوین های مشابه پپه

پپه ترامپ (PTRUMP) با نوسانات قابل توجهی مواجه بوده و طی 24 ساعت 26 درصد کاهش داشته است.

گیم استاپ 6.36 درصد کاهش یافت که نشان دهنده یک روند نزولی با وجود افزایش های قبلی است.

جئو بودن (BODEN) با طنز به پرزیدنت بایدن اشاره می کند، اما اخیرا با کاهش ارزش روبرو شده است.

پپه ترامپ (PTRUMP)

پپه ترامپ (PTRUMP)، یک توکن میم در بلاک چین سولانا، فعالیت بازار قابل توجهی داشته است. ارزش بازار آن 9,819,562 دلار است که آن را در رتبه 1478 در CoinGecko قرار می دهد. در 24 ساعت گذشته، حجم معاملات به 1.7 میلیون دلار رسید که 82.80 درصد افزایش داشت که نشان دهنده افزایش نرخ بهره باز است. قیمت PTRUMP که در حال حاضر 0.009849 دلار است، در 24 ساعت گذشته 26 درصد کاهش یافته است و آن را به یک انتخاب پرخطر در میان سکه های میم سولانا تبدیل کرده است. با این حال، طی هفته گذشته، این توکن 69.60 درصد افزایش یافته است، و عملکرد بهتری نسبت به لیست ارزهای دیجیتال دیگر دارد که 1.40 درصد کاهش یافته است. همچنین از سایر ارزهای رمزنگاری میم که 6.70 درصد افزایش داشته اند، پیشی گرفته است.

میم کوین های مشابه پپه

میم کوین های مشابه پپه

گیم استاپ(GME)

گیم استاپ(GME)، یک میم کوین بلاک چین سولانا، در حال حاضر 0.0038 دلار قیمت دارد. در 24 ساعت گذشته، این توکن 6.36 درصد کاهش داشته است. در 15 می 2024 به بالاترین حد قیمتی خود 0.0205 دلار رسید و اکنون 81.4 درصد کاهش یافته است.

عرضه در گردش گیم استاپ 6.89 میلیارد توکن با حداکثر عرضه به همین مقدار است. حجم معاملات 24 ساعته برای این توکن 11.80 میلیون دلار است که ارزش بازار آن 26.16 میلیون دلار است. گیم استاپ علیرغم حضور در بازار، 0.00 درصد از کل سهم بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد.

در هفته گذشته، قیمت سهام گیم استاپ 20 درصد کاهش یافته است که نشان دهنده یک روند نزولی است. با این حال، طی ماه گذشته 732 درصد افزایش یافته است. با وجود این افزایش اخیر، قیمت این سهام 33 درصد در طول سال گذشته کاهش یافته است و آن را به یک سرمایه گذاری پرخطر در میان سکه های میم سولانا تبدیل کرده است.

میم کوین های مشابه پپه

میم کوین های مشابه پپه

گیگا چاد (GIGA)

گیگا چاد (GIGA)، با الهام از یک الگوی رفتاری محبوب، هدفش این است که میم کوین پیشرو در جامعه کریپتو باشد. فراتر از ارز دیجیتال، گیگا چاد بر بهبود خود تمرکز دارد و اعضا را تشویق می کند تا به بهترین خود تبدیل شوند. گیگا چاد فقط یک میم کوین نیست، بلکه گروهی از افراد همفکر است که به رشد شخصی و تاثیرگذاری مثبت بر دیگران اختصاص یافته اند.

در حال حاضر قیمت گیگا چاد 0.003026 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 487000 دلار است. سکه در 24 ساعت گذشته 12.82 درصد کاهش داشته است که نشان دهنده روند نزولی است. گیگا چاد با ارزش بازار 29 میلیون دلاری در رتبه 3187 در کوین مارکت کپ قرار دارد.

گربه کوسه (SC)

گربه کوسه (SC) یکی دیگر از سکه های میم مبتنی بر سولانا است که دارای میم محبوب کلاه گربه در کوسه است. امروز، قیمت شارک کت 0.082234 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 5 میلیون دلار است. در 24 ساعت گذشته 1.93 درصد کاهش داشته است. در حال حاضر، گربه کوسه در کوین مارکت کپ با ارزش بازار 81 میلیون دلار در رتبه 2735 قرار دارد.

در هفته گذشته، قیمت توکن شارک کت 45 درصد افزایش یافت که نشان دهنده یک روند صعودی است. طی ماه گذشته، قیمت 98 درصد افزایش یافته است. با این حال، در طول سال گذشته، قیمت گربه کوسه 53 درصد کاهش یافته است و آن را به یکی از سکه‌های میم سولانا تبدیل کرده است که باید با احتیاط روی آن سرمایه گذاری کرد.

جئو بودن (BODEN)

جئو بودن (BODEN)، یک میم سکه از بلاک چین سولانا است که با طنز به پرزیدنت بایدن اشاره می کند. وب سایت این پروژه دارای میم های سرگرم کننده است و از فونت Comic Sans برای افزایش جذابیت کمدی خود استفاده می کند.

میم کوین های مشابه پپه

میم کوین های مشابه پپه

از زمان راه اندازی، توکن بودن به دلیل پیش بینی انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و افزایش محبوبیت توکن های میم، 742 درصد افزایش یافته است. با این حال، در طول ماه گذشته، ارزش این توکن بیش از 9٪ کاهش یافته است. با اینکه توکن بودن یک ارز مبتنی بر سولانا است باید با احتیاط روی آن سرمایه گذاری کرد.

در حال حاضر، قیمت جئو بودن 0.2917 دلار است که نشان دهنده کاهش 3.4 درصدی در 24 ساعت گذشته است. رتبه کوین مارکت کپ آن 2673 است و ارزش بازار آن 202 میلیون دلار است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی