احساسات عمومی در بازار ارزهای دیجیتال نزولی است. بسیاری بر این باورند که تأیید صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین می‌تواند نقشی صعودی در بازار ارزهای دیجیتال ایفا کند. در این پست به بررسی بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال شهریور ۱۴۰۲

در حالی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تصمیم‌گیری در مورد درخواست ثبت ETF چندین شرکت بزرگ را به تعویق انداخته است، شاخص ترس و طمع ارز دیجیتال همچنان در منطقه ترس و در محدوده 34 از 100 قرار دارد.

قیمت بیت کوین (BTC) کاملاً نزولی به نظر می‌رسد و همچنان زیر ناحیه مقاومتی 30000 دلار و در محدوده 25789 دلار در حال معامله شدن است. بیت کوین در روز گذشته حدود 1.09 درصد کاهش یافته است. سایر آلت‌کوین‌های معروف همچون کاردانو (ADA)، سولانا (SOL) و پولکادات (DOT) نیز با کاهش قیمت خود مواجه هستند.

اتریوم با کاهش 1.22 درصدی در 24 ساعت گذشته با قیمت 1632 دلار معامله می‌شود. در میان سایر ارزهای دیجیتال برجسته، قیمت ریپل (XRP) کاهش 2.36 درصدی را تجربه کرد.

سولانا نیز با کاهش1.66 درصدی در حال معامله شدن است. از سوی دیگر، پالیگان(MATIC) نسبت به روز گذشته مجدداً 1.44 درصد کاهش یافت و پولکادوت در یک روز تقریباً 1.30 درصد از ارزش خود را از دست داد.

بازار ارزهای دیجیتال امروز به جز چند مورد خاص، عمدتاً نزولی بوده است. ارزش بازار جهانی کریپتو از دیروز به شدت کاهش یافته است و در حال حاضر به 1.04 تریلیون دلار رسیده است. حجم بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته 34.2 میلیارد دلار است که بیش از 9.68 درصد کاهش داشته است.

در بازار میم کوین‌ها نیز شرایط به همین صورت است. در 24 ساعت گذشته، قیمت دوج کوین(DOGE) شاهد کاهش حدود 0.48 درصدی بود، در حالی که قیمت توکن شیبا نیز (SHIB) تقریباً 1.62 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافت.

قیمت میم کوین پپه (PEPE) پس از چند روز افزایش قیمت، امروز با فشار فروش خرس‌ها روبه‌رو شده است. قیمت از دیروز تقریباً 4 درصد کاهش یافته است. پپه در زمان نگارش این خبر با قیمت 0.0000007931 دلار معامله می‌شود. ارزش بازار جهانی آن 310.73 میلیون دلار است. اگرچه برخی از نهنگ‌ها انباشت مجدد پپه را از سر گرفته‌اند.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال شهریور
بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال شهریور

ارز DYDX نیز امروز با خرس‎ها مواجه شده است. قیمت توکن DYDX در 24 ساعت گذشته بیش از 7 درصد کاهش یافته است. قیمت آن در زمان نوشتن این خبر در محدوده 2.11 دلار است و ارزش بازار جهانی آن 330,346,011 دلار تخمین زده می‌شود. آنتونیو جولیانو، بنیان‌گذار DYDX، اخیراً به صاحبان مشاغل مرتبط با ارزهای دیجیتال توصیه کرده بود که برای ادامه فعالیت به خارج از ایالات متحده توجه کنند.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال شهریور
بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال شهریور

توکن بومی صرافی کوکوین (KCS) با اصلاح قیمت روبه‌رو شده و در 24 ساعت گذشته تقریباً 7 درصد کاهش یافته است. قیمت آن در زمان نوشتن خبر در محدوده 3.84 دلار است و ارزش بازار جهانی آن 371,063,623 دلار تخمین زده می‌شود. روند نزولی که KCS با آن مواجه است بیشتر به دلیل اصلاح قیمتی در سطح کلی بازار است.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال شهریور
بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال شهریور

در این میان ارز تون کوین (TON) در 24 ساعت گذشته بیش از 10 درصد افزایش یافته است. قیمت آن در زمان نوشتن این خبر در محدوده 1.93 دلار و ارزش بازار جهانی آن 6,621,820,166 دلار است. به نظر می‌رسد افزایش فعالیت توسعه‌دهندگان شبکه تون کوین باعث افزایش ارزش این ارز دیجیتال می‌شود.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال شهریور
بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال شهریور
امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید