بیت‌کوین در خطر است

دیدگاه تحلیلگر ارشد بلومبرگ : بیت‌کوین در خطر است

زمان مطالعه 2 دقیقه

تحلیل‌گر ارشد در حوزه کلان بلومبرگ، مایک مک‌گلون، هشدار داده است که بیت کوین ممکن است در سال جاری به دلیل رکود اقتصادی قریب‌الوقوع ایالات متحده با باد مخالف شدید روبرو شود. مک‌گلون معتقد است که رکود اقتصادی می‌تواند ارزش دارایی‌های ریسکی، از جمله بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را کاهش دهد. آیا بیت‌کوین در خطر است ؟

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بیت‌کوین در خطر است

او به نقدینگی منفی در پایان نیمه اول سال جاری و بادهای معکوس احتمالی در دوران رکود به عنوان دلایل نگرانی خود اشاره می‌کند. با این حال، مک‌گلون پیشنهاد می‌کند که اگر بیت‌ کوین بتواند خود را از وابستگی شاخص نزدک 100 جدا کند، می‌تواند پذیرش گسترده‌تری را تجربه کند. این امر می‌تواند به بیت کوین کمک کند در طول رکود اقتصادی قوی‌تر از بازار سهام عمل کند. او همچنین خاطرنشان می‌کند که تایید درخواست صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) بیت ‌کوین می‌تواند در طول رکود، بادهای موافق مهمی برای این ارز دیجیتال ایجاد کند.

بیت‌کوین در خطر

بیت‌کوین در خطر

مک‌گلون عملکرد احتمالی بیت کوین در دوران رکود را با عملکرد طلا در رکود بزرگ سال 2008 مقایسه می‌کند که قبل از رشد شدید، 30 درصد کاهش یافت. او پیشنهاد می‌کند که کاهش اخیر قیمت بیت کوین در نوسانات سالانه و جدا شدن از ارتباط گذشته آن با منحنی بازدهی اوراق قرضه می‌تواند نشانه‌های مثبتی باشد. با این حال، مک‌گلون هشدار می‌دهد که نقدینگی در حال خروج از بازار ارزهای دیجیتال است و احتمال وقوع رکود اقتصادی به دلیل وارونگی شدید منحنی بازدهی اوراق قرضه ایالات متحده که با 1.2 درصد، پایین‌ترین سطح از سال 1989 را به ثبت رسانده است، افزایش یافته است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی