تاثیر نظارت SEC بر ارزهای دیجیتال

تاثیر نظارت SEC بر ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه 2 دقیقه

مایکل سوننشاین، مدیر عامل شرکت Grayscale Investments، می‌گوید در صورتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به اتخاذ رویکرد تک به تک برای تنظیم صنعت ارزهای دیجیتال ادامه دهد، یک پیامد بالقوه منفی برای اقتصاد ایالات متحده دارد. در این پست به تاثیر نظارت SEC بر ارزهای دیجیتال می پردازیم.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

تاثیر نظارت SEC بر ارزهای دیجیتال

در طی مصاحبه اخیر با فاکس بیزینس، سوننشاین بیان کرد که SEC می‌تواند شرکت‌های رمزارزی را با توسل دائم به اقدامات اجرایی از کشور خارج کند.

سوننشاین اظهار داشت:

اگر برای هر مشکل رمزارزی نیاز به مراجعه به دادگاه باشد، به عنوان یک کشور، ما نوآوری‌هایی را که در اینجا اتفاق می‌افتد، از بین می‌بریم.

او مجدداً تأکید کرد که این صنعت به تعاریف متمایز برای کالاهای رمزارزی و اوراق بهادار و همچنین دستورالعمل‌های نظارتی واضح‌تر برای استیبل‌کوین‌ها نیاز دارد. Sonnenshein معتقد است که این امر از جابه‌جایی مشاغل به خارج از ایالات متحده جلوگیری می‌کند.

به همین ترتیب، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، نظرات مشابهی را قبل از حکم پیروزی جزئی ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار، بیان کرد. در 17 ژوئن، گارلینگهاوس بیان کرد که SEC به دنبال کشتن نوآوری و صنعت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است.

گارلینگهاوس اظهار داشت:

در نهایت با پایان یافتن دعوای حقوقی ما، برای بسیاری دیگر تازه شروع می‌شود؛ بنابراین مبارزه برای شفافیت باید ادامه یابد.

با این حال، Sonnenshein نسبت به تلاش‌های مستمر کنگره ایالات متحده برای ارائه شفافیت نظارتی برای این صنعت خوش‌بین است.

در حالی که سوننشاین به جهت‌گیری کنگره اطمینان دارد، او معتقد است که SEC باید رویکرد خود را در مورد صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) تغییر دهد. او توضیح داد که SEC هنگام تعیین اینکه کدام ETF بیت کوین باید به بازار معرفی شود، معیارهای اشتباهی را ارزیابی می‌کند.

در 11 آگوست، SEC تصمیم خود را در مورد نتیجه ETF بیت کوین پیشنهادی توسط مدیریت سرمایه‌گذاری ARK به تعویق انداخت.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت