تاریخ سازی جدید شیبا

تاریخ سازی جدید شیبا | بررسی بلیز توکن (Blaze Token)

زمان مطالعه < 1 دقیقه

در 24 ساعت گذشته، انجمن شیبا اینو با حذف دائمی بیش از 3 میلیارد شیبا از گردش از طریق دو تراکنش جداگانه، تاریخ‌ساز شده است. در این پست به تاریخ سازی جدید شیبا می پردازیم.

تاریخ سازی جدید شیبا

این دستاورد پیشگامانه باعث شده است که نرخ توکن‌سوزی کلی شیبا اینو به میزان 26450.21 درصد در روز گذشته افزایش یابد؛ جایی که تنها 11.42 میلیون شیبا از طریق یک تراکنش سوزانده شد. این یک نقطه عطف مهم برای جامعه شیبا اینو است که به طور فعال برای کاهش عرضه شیبای در گردش کار کرده است.

بلیز توکن (Blaze Token)، یک توکن جدید، 3 میلیارد شیبا را در یک تراکنش سوزاند و بزرگ‌ترین تراکنش توکن‌سوزی سال را تا کنون رقم زد. علاوه بر این، یک کیف پول مرموز که بیش از یک سال غیرفعال بود، به طور ناگهانی فعال شد و کل دارایی‌های شیبای خود را که در مجموع 18.23 میلیون واحد بود، از طریق یک تراکنش که حدود 9 ساعت پیش انجام شد، از بین برد. فعالیت ناگهانی این کیف پول گمانه‌زنی‌هایی را در میان جامعه برانگیخته است و برخی می‌گویند این کیف پول می‌تواند یک نهنگ یا صرافی باشد.
توکن‌سوزی شیبا عرضه را کاهش و به طور بالقوه تقاضا را افزایش می‌دهد که می‌تواند منجر به افزایش قیمت این رمزارز شود. باید دید که این توکن‌سوزی عظیم چه تأثیری بر ارزش شیبا در دراز‌مدت خواهد داشت. با این حال، واضح است که جامعه شیبا اینو متعهد به کاهش عرضه توکن و تبدیل آن به یک دارایی ارزشمندتر است.

thecryptobasic

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی