تن کوین (TON) در 24 ساعت گذشته 7 درصد کاهش قیمت را تجربه کرد و در حال حاضر، در محدوده 2.33 دلار معامله می‌شود و سرمایه‌گذاران را به این سوال وا می‌دارد که آیا این یک اصلاح جزئی است یا افت بیشتر قیمت در راه خواهد بود. در این پست به تحلیل تن کوین (TON) ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

تحلیل تن کوین (TON) ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

طی ماه گذشته، تن کوین با رشد چشمگیر 86 درصدی عملکرد فوق‌العاده‌ای در بازار ارزهای دیجیتال داشته است.

با این حال، در 24 ساعت گذشته، تن کوین 7 درصد افت قیمتی را تجربه کرده و از بالاترین قیمت اخیر خود یعنی 2.59 دلار کاهش یافته است.

حجم معاملات روزانه این رمزارز نیز با کاهش 12 درصدی به 50.7 میلیون دلار رسیده است و در صورت تداوم این کاهش، ارزش بازار این ارز به زیر 8 میلیارد دلار خواهد رسید.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

علاوه بر این، ضعف گسترده‌ در بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند بر احساسات نسبت به تن کوین تأثیر بگذارد؛ زیرا شاخص ترس و طمع کریپتو در حال نزدیک شدن به قلمرو «ترس» است. از منظر فنی، قیمت تن کوین با مقاومتی در محدوده 2.60 دلار مواجه شده است، سطحی که قبلا در ژانویه و فوریه آزمایش شده بود.

اگر این مقاومت پابرجا بماند، تن کوین ممکن است قبل از تلاش برای رالی صعودی دیگر، با چالش‌های کوتاه‌مدت روبرو شود. برخی از سرمایه‌گذاران معتقد هستند که ممکن است مرحله تثبیت در حال رخ دادن باشد که پس از افزایش شدید قیمت امری رایج است.

علاوه بر این، ارزش تن کوین ممکن است تحت تأثیر اظهارات فدرال رزرو نیز قرار گیرد؛ زیرا آنها در نظر دارند نرخ بهره را در اواخر سال افزایش دهند، که این موضوع می‌تواند تأثیر منفی بر بازار کلی ارزهای دیجیتال داشته باشد.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید