تحلیل تکنیکال بیت کوین ۳ دی

تحلیل تکنیکال بیت کوین ۳ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

به گفته علی چارتز (Ali Charts)، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، حرکت بعدی بیت کوین ارتباط نزدیکی با توانایی آن برای حفظ حمایت ۴۳ هزار دلاری دارد. در این پست به تحلیل تکنیکال بیت کوین ۳ دی ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین ۳ دی ۱۴۰۲

سقوط به زیر این آستانه بحرانی می‌تواند منجر به کاهش قیمت این ارز دیجیتال تا ۳۷ هزار دلار شود. در مقابل، حفظ قیمت بالاتر از این سطح ممکن است زمینه را برای یک رالی صعودی به سمت ۴۷،۳۶۰ دلار فراهم کند.

بر اساس داده‌های بازار، بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۴۳٫۷۵ هزار دلار معامله می‌شود. علی‌رغم افت ۳۳ درصدی حجم معاملات ۲۴ ساعته بیت کوین، اینکه ارزش این شاخص هنوز بیش از ۱۳ میلیارد دلار است، سطح بالایی از فعالیت در بازار و علاقه سرمایه‌گذاران را نشان می‌دهد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین ۳ دی

تحلیل تکنیکال بیت کوین ۳ دی

در همین حال، تایید بالقوه اولین ETF اسپات بیت کوین در ایالات متحده می‌تواند به طور قابل‌توجهی بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال را تقویت کند. در همین راستا، تیم Matrixport به طور جسورانه‌ای پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین تا ژانویه ۲۰۲۴ می‌تواند به ۵۰ هزار دلار برسد.

از طرفی، چشم‌انداز جهانی نیز به نفع دارایی‌های دیجیتال در حال تغییر است. اقدام اخیر آرژانتین برای اجازه دادن به استفاده از بیت کوین در قراردادها، گواهی بر این تغییر است.

علاوه بر این، لغو ممنوعیت تراکنش‌های ارزهای دیجیتال توسط بانک مرکزی نیجریه نیز نشان‌دهنده تغییر قابل‌توجهی در رویکرد آن نسبت به بازار رو به رشد کریپتو است.

این تحولات بخشی از یک روند بزرگ‌تر هستند که در آن، دولت‌ها نگرش خود را نسبت به ارزهای دیجیتال تغییر می‌‌دهند و بر پویایی بازار و احساسات سرمایه‌گذاران تأثیر می‌گذارند.

coingape

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی