تحلیل تکنیکال بیت کوین 28 اردیبهشت

تحلیل تکنیکال بیت کوین 28 اردیبهشت

زمان مطالعه 2 دقیقه

بیت‌کوین و اکثر آلت‌ کوین‌های بزرگ با افزایش قیمت‌ها به فروش می‌رسند، که گواه این است که احساسات سرمایه‌ گذاران در کوتاه‌ مدت منفی باقی می‌ماند. در این پست به تحلیل تکنیکال بیت کوین 28 اردیبهشت می پردازیم.

شارژ کیف پول بیت کوین

بازارهای سهام ایالات متحده با توجه به گزارش هایی مبنی بر اینکه مذاکرات سقف بدهی امیدوارکننده است و ممکن است از پرداخت اصل بدهی جلوگیری شود، تلاش می کنند تا بهبود یابند. با این حال، شور و شوق در بازارهای ارزهای دیجیتال دیده نمی شود. بیت کوین در 17 می به زیر سطح حمایت 27000 دلاری سقوط کرد و این نشان می دهد که خریداران در تلاش برای حفظ روند کمکی هستند.

به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی به دلیل عدم اطمینان در اقتصاد کلان سود خود را رزرو می کنند. گزارش جریان های صندوق دارایی دیجیتال CoinShares خروجی کل 200 میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال را در چهار هفته گذشته نشان می دهد.

در حالی که تصویر کوتاه مدت منفی است، ساختار نمودار بیت کوین شکسته نشده است. بیت کوین حدود 15 درصد از بالاترین قیمت محلی خود یعنی 31000 دلار در 14 آوریل اصلاح شده است، اما بالای 25000 دلار باقی مانده است، که نشان می دهد این ضعف مانند یک مرحله اصلاحی در رالی صعودی است.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 28 اردیبهشت

بازیابی بیت کوین در میانگین متحرک نمایی 20 روزه (EMA) در 27694 دلار در 15 مه متوقف شد، که نشان می دهد این احساسات منفی است و خرس ها در حال فروش با افزایش قیمت هستند.

تکنیکال بیت کوین 28 اردیبهشت

تکنیکال بیت کوین 28 اردیبهشت

خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا قیمت را به زیر سطح حمایت فوری در 26500 دلار کاهش دهند که می‌تواند شرایط را برای کاهش تا 25250 دلار باز کند. این سطح کلیدی باقی می ماند که باید به آن توجه کرد زیرا شکستن زیر آن ممکن است فروش را تسریع کند و جفت BTC/USDT می تواند تا 20000 دلار سقوط کند.

در عوض، اگر قیمت به 25250 دلار بازگشت، نشان می دهد که گاو ها با خرید بیت کوین در تلاش برای دفاع از خط گردن الگوی سر و شانه معکوس است. شروع یک رالی جدید برای گاوها کار سختی است زیرا بهبود احتمالاً با فروش در میانگین متحرک و دوباره در خط مقاومت مواجه خواهد شد.

cointelegraph

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی