تکنیکال ترون ۱۹ شهریور

تحلیل تکنیکال ترون ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

ارز دیجیتال ترون (TRX) توانست پس از کاهش 8 درصدی در نیمه اول آگوست که از 0.0787 دلار به 0.0719 دلار سقوط کرد، بازگشت نسبتاً قدرتمندی را تجربه کند. در حال حاضر، ترون با قیمت 0.079 دلار معامله می شود که بیش از 9 درصد افزایش داشته است. در این پست به تحلیل تکنیکال ترون ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

تحلیل تکنیکال ترون ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

محدوده قیمت بین 0.076 و 0.078 دلار از ماه جولای منطقه حمایت قابل توجهی برای ترون بوده است، علاوه بر این، قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 حرکت کرده و ساختار بازار را به سمت شکل‌گیری یک روند صعودی تغییر داده است.

تکنیکال ترون ۱۹ شهریور

تکنیکال ترون ۱۹ شهریور

در همین راستا، شاخص‌های تکنیکال هم از این روند صعودی احتمالی حمایت می‌کنند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در ماه سپتامبر بالای 50 باقی مانده که نشان‌دهنده افزایش فشار خرید است. همچنین، شاخص جریان پول چایکین (CMF) بالای صفر باقی مانده که نشان‌دهنده ورود سرمایه قابل توجه به ترون است.

سطح مقاومتی مهم برای ترون را می‌توان در ناحیه 0.080 دلار و اوردر بلاک نزولی (OB) در محدوده 0.0826 دلار و 0.0858 دلار (با رنگ قرمز مشخص شده است) در نظر گرفت، همچنین برای سطوح پشتیبانی کلیدی می‌توان به میانگین متحرک نمایی 50 روزه و ناحیه 0.076 دلار و 0.074 دلار اشاره کرد.

تکنیکال ترون ۱۹ شهریور

تکنیکال ترون ۱۹ شهریور

بر اساس داده‌های Coinalyze، نرخ سود باز (Open Interest rates) برای ترون در بخش مشتقات در ماه سپتامبر بهبود یافت و از 45 میلیون دلار به بیش از 50 میلیون دلار رسید که نشان‌دهنده افزایش تقاضا در این بخش است. با این حال، از تاریخ 8 سپتامبر، اندکی کاهش و یکنواخت شدن در این شاخص وجود داشته است. با این وجود، دلتای حجم تجمعی (CVD) افزایش یافته که نشان‎دهنده برتری خریداران در بازار است.

البته لازم به ذکر است که اگر بیت کوین (BTC) به نوسان در محدوده پایین ادامه دهد، افزایش به سطوح بالاتر از 0.080 دلار توسط ترون ممکن است مدتی طول بکشد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی