تکنیکال سولانا ۲۰ مرداد

تحلیل تکنیکال سولانا ۲۰ مرداد

زمان مطالعه 2 دقیقه

علی‌رغم عدم قطعیت موجود در بازار کریپتو، سولانا (SOL)، نهمین ارز دیجیتال برتر، در حدود ۲۲٫۴ دلار به حمایت دست پیدا کرده است. در سه هفته گذشته، قیمت SOL دو بار از حمایت مذکور افزایش یافته که نشان‌دهنده انباشت فعال است. در این پست به تحلیل تکنیکال سولانا ۲۰ مرداد می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال سولانا ۲۰ مرداد

از طرفی، در نمودار تایم فریم روزانه، روند قیمت سولانا شکل‌گیری یک الگوی کف دوقلو (double bottom pattern) را نشان می‌دهد. این الگو اغلب در کف بازار مشاهده می‌شود و نیروی خریداران را برای یک رالی پایدار تقویت می‌کند.

تکنیکال سولانا ۲۰ مرداد

تکنیکال سولانا ۲۰ مرداد

در ۷ آگوست، قیمت از حمایت ۲۲٫۴ دلاری برگشت. این معکوس، قیمت سولانا را ۸٫۸ درصد افزایش داد و به قیمت فعلی در محدوده ۲۴٫۳۶ دلار رساند.

حال، انتظار می‌رود که سولانا با یک رشد ۵٫۸ درصدی دیگر، سطح ۲۵٫۷ دلاری را به چالش بکشد. بریک آوت صعودی از این مقاومت، فشار خرید و افزایش قیمت به ۲۹ تا ۳۰ دلار را تسریع خواهد کرد.

در مقابل، اگر سولانا شاهد فروش تهاجمی در مرز ۲۲٫۴ دلار باشد، احتمالاً قیمت به سمت پایین می‌رود و باعث شکل‌گیری محدوده باریکی می‌شود.

علی‌رغم فشار خریداران بازار، یک حرکت جانبی می‌تواند نشان‌دهنده ضعف در حرکت صعودی باشد. اگر فروشندگان از این عدم قطعیت استفاده کنند، شکست به زیر ۲۲٫۴ دلار، می‌تواند افت قیمت تا ۱۸٫۷ دلار را به همراه داشته باشد.

باند بولینگر: حرکت رو به بالای باند پایینی اندیکاتور باند بولینگر، حمایت بیشتری را برای خریداران بازار فراهم می‌کند.
شاخص قدرت نسبی: افزایش بالقوه شیب RSI روزانه به بالای ۶۰ درصد، نشان‌دهنده احساسات قوی در میان معامله‌گران است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی