تحلیل تکنیکال سولانا ۲۵ تیر ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال سولانا ۲۵ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

در چهار هفته گذشته، سولانا (SOL) توانست رشد قیمتی قابل‌توجهی را در نمودار روزانه به ثبت برساند. بر اساس داده‌های بازار، قیمت سولانا از پایین‌ترین سطح ثبت‌شده در 10 ژوئن به ارزش 12.8 دلار، به قیمت فعلی 28.25 دلار افزایش یافته و رشدی 120 درصدی را تجربه کرده است. در این پست به تحلیل تکنیکال سولانا ۲۵ تیر ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال سولانا ۲۵ تیر ۱۴۰۲

این افزایش قیمت ممکن است با چشم‌انداز صعودی الگوی مثلث متقارن و تاثیر متقابل از افزایش قیمت ریپل (XRP) مرتبط باشد. با این حال، آیا قیمت سولانا می‌تواند این حرکت صعودی را برای رشد بیشتر حفظ کند؟

تحلیل تکنیکال سولانا ۲۵ تیر ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال سولانا ۲۵ تیر ۱۴۰۲

در طی فرایند بازیابی فعلی، قیمت سولانا تلاشی را برای شکست خط مقاومت چندماهه خود در ناحیه 26.77 دلار نشان داد. با این حال، سایه بلند کندل روزانه در تاریخ 14 ژوئن نشان می‌دهد که فروشندگان به صورت فعال از این مقاومت دفاع می‌کنند.
در مقابل، با افزایش 6.6 درصدی در روز گذشته، خریداران دوباره این ناحیه مقاومتی را به چالش کشیدند تا زمینه را برای ادامه صعود فراهم کنند. با این حال، خریداران باید منتظر بمانند تا کندلی بالاتر از قیمت 26.77 دلار بسته شود تا این بریک آوت تأیید شود.
اگر قیمت سولانا بتواند حمایت 26.77 دلاری را حفظ کند، خریداران سکوی پرشی محکمی را برای صعود 35.6 درصدی به دست می‌آورند و به مقاومت قابل‌توجه بعدی یعنی 38.6 دلار می‌رسند.
قیمت سولانا در مدت یک ماه ارزش بازار خود را دو برابر کرده است. یک رالی پرقدرت مانند این ممکن است علی‎رغم احساسات فعلی در بازار، برای یک حرکت صعودی بلندمدت ناسالم باشد. بنابراین، با بریک آوت از مقاومت 26.77، احتمالاً این ارز دیجیتال با کاهش جزئی در محدوده مقاومت شکست‌خورده تثبیت می‌شود تا قدرت حمایت خود را بررسی کند. انتظار می‌رود این آزمایش مجدد بتواند فرصت ورود بلندمدت را برای معامله‌گران ارائه دهد.
باند بولینگر: قیمت سولانا که سقف بالایی اندیکاتور باند بولینگر را به چالش می‌کشد، نشانه‌ای از خرید با سرعت بالا است.
شاخص میانگین حرکت جهت‌دار (ADX): افزایش شاخص ADX که به 40 نزدیک می‌شود، نشان‌دهنده افزایش بیش از حد است و بنابراین، نیاز به اصلاح جزئی خواهد بود.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت