تحلیل تکنیکال شیبا ۱۹ شهریور

تحلیل تکنیکال شیبا ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

در پی جو بی‌ثبات بازار، قیمت شیبا اینو (SHIB) هم در آب‌های متلاطم حرکت می‌کند. از ۳۰ آگوست، قیمت این میم کوین از ۰٫۰۰۰۰۰۸۴۶ دلار به طور قابل‌توجهی کاهش یافت و به مرز ۰٫۰۰۰۰۰۷۳۹ دلار سقوط کرد. پس از ثبت زیان ۱۲٫۶۵ درصدی، در واکنش به افزایش عدم اطمینان در بازار، روند قیمت وارد فاز تثبیت شد. در این پست به تحلیل تکنیکال شیبا ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی شیبا

تحلیل تکنیکال شیبا ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

با نگاهی دقیق‌تر به نمودار چهار ساعته، می‌توان مشاهده کرد که در نتیجه این پرایس اکشن، یک الگوی پرچم سه گوش (pennant pattern) در حال شکل‌گیری است.

تحلیل تکنیکال شیبا ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال شیبا ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

در زمان نگارش این خبر، شیبا در محدوده ۰٫۰۰۰۰۰۷۵۹ دلار معامله می‌شود و بیش از ۲ درصد کاهش روزانه را متحمل شده است. تقویت‌کننده این روایت نزولی، کندل‌هایی هستند که در مقاومت‌های بالاسری رد شده‌اند که نشان می‌دهد یک معکوس نزولی دیگر در راه است.

در این میان، ارزیابی احساسات غالب هم نشان می‌دهد که فروشندگان ممکن است به زودی کنترل را در دست بگیرند و به طور بالقوه، شیبا را به زیر خط روند پایینی پرچم هدایت کنند. اگر این پیش‌بینی نزولی محقق شود، می‌توانیم شاهد کاهش ۷ درصدی قیمت SHIB باشیم که پشتیبانی ۰٫۰۰۰۰۰۷ دلاری را آزمایش می‌کند.

در حالی که یک سناریوی نزولی برای قیمت SHIB معتبرتر به نظر می‌رسد، لازم به ذکر است که الگوی مثلث امکان معکوس کردن روند قبلی را هم دارد. بنابراین، اگر قیمت از خط روند بالایی بشکند، خریداران ممکن است قیمت را به ۰٫۰۰۰۰۰۸۵ دلار برسانند.

باند بولینگر: محدوده باریک اندیکاتور باند بولینگر احساس عدم تصمیم‌گیری در میان معامله‌گران را نشان می‌دهد.

واگرایی/ همگرایی میانگین متحرک: علی‌رغم افزایش اندیکاتور MACD، پرایس اکشن که در حال ثبت اوج‌های پایین‌تر است، نشان می‌دهد که خریداران تأثیر قابل‌توجهی ندارند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی