تحلیل تکنیکال کاردانو ۲۵ آذر

تحلیل تکنیکال کاردانو ۲۵ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه < 1 دقیقه

کاردانو (ADA)، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، پس از افزایش ۱۸ درصدی به ۰.۶۷ دلار در اوایل این هفته، اکنون با کاهش قابل توجه قیمت روبه‌رو شده است. در همین حال، علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، یک الگوی مثلث نزولی را در بازه‌های زمانی پایین‌تر برای کاردانو شناسایی کرده است. در این پست به تحلیل تکنیکال کاردانو ۲۵ آذر ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال کاردانو ۲۵ آذر

مارتینز معتقد است که ماندن قیمت به طور پایدار بالای سطح ۰.۶۳۸ دلار می‌تواند منجر به یک شکست صعودی قیمتی شود و ADA را به محدوده ۰.۷ دلار سوق دهد. به گفته مارتینز، سطح حمایتی ۰.۶۱۳ دلار را باید تحت نظر داشت و ضعف در این سطح، ممکن است بر روند صعودی ADA تأثیر بگذارد.

تحلیل تکنیکال کاردانو ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال کاردانو ۲۵ آذر ۱۴۰۲

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، کاردانو در یک ناحیه تقاضا قرار گرفته و قیمت آن بین ۰.۶۱۹۹ تا ۰.۶۸۲۲ دلار در حال نوسان است. جالب اینجا است که اگر کاردانو موفق شود از محدوده فعلی بالاتر رود، تا سطح ۰.۸۴۵۷ دلار ناحیه عرضه‌ای وجود نخواهد داشت که مانع حرکت صعودی قیمت شود.

در ماه گذشته کاردانو بیش از ۴۰ درصد رشد کرده است. معیارهای درون زنجیره‌ای مانند حجم تراکنش که همزمان با حرکت قیمت آن افزایش یافته و آدرس‌های فعال که نشان‌دهنده تقاضا است، از این رشد حمایت می‌کنند.

coingape

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی