دوج کوین (DOGE) از تاریخ 18 اوت 2023 در یک محدوده کوچک بین سطوح اصلاحی فیبوناچی 0.23 و 0.38 درصد در نوسان بوده است. نه خرس‌ها و نه گاوهای بازار نتوانسته‌اند قیمت را از این محدوده خارج کنند و دوج کوین را در حالت تثبیت قرار داده‌اند. با این حال، به دنبال ناتوانی روند صعودی در عبور از سطح 0.0664 دلار، حرکات اخیر قیمتی دوج کوین بیشتر به سمت کاهش قیمت متمایل شده است. در این پست به تحلیل دوج کوین ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی دوج کوین

تحلیل دوج کوین ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

از لحاظ تاریخی، دوج کوین قبل از تجربه حرکات صعودی یا نزولی قابل توجه، تمایل به حرکت در یک محدوده کوچک دارد. به نظر می‌رسد که این الگو در حال تکرار است و حرکات فعلی قیمت به یک روند احتمالی نزولی اشاره می‌کند.

چندین شاخص نشان می‌دهد که خرس‌های دوج کوین ممکن است اختیار بازار را به دست بگیرند. شاخص قدرت نسبی (RSI) کاملاً زیر سطح خنثی 50 است که نشان‌دهنده کمبود فشار در سمت خرید است. علاوه بر این، حجم در تعادل (OBV) در 48 ساعت گذشته بیش از 2 میلیارد کاهش یافته است که بیشتر به احتمال تشکیل یک روند نزولی اشاره دارد.

تحلیل دوج کوین ۱۸ شهریور ۱۴۰۲
تحلیل دوج کوین ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

اگر خرس‌های بازار قدرت خود را حفظ کنند، قیمت دوج کوین می‌تواند تا سطح 0.055 دلار کاهش یابد، که نشان‌دهنده پایین‌ترین سطح قیمتی سال خواهد بود. با این حال، رشد مجدد کلی بازار، همراه با افزایش هیجانات در مورد دوج کوین، می‌تواند منجر به بازگشت مجدد این میم کوین با اهداف بالقوه در محدوده قیمتی 0.066 تا 0.07 دلار شود.

به نظر می‌رسد معامله‌گران در بازار آتی با احساسات نزولی نسبت به دوج کوین هماهنگ هستند و طبق داده‌ها، موقعیت‌های فروش 52.66 درصد از قراردادهای باز را تشکیل می‌دهد که نشان‌دهنده تفاوت 5 میلیون دلاری بین موقعیت‌های خرید و فروش است.

با این حال، بازار رمزارزها به دلیل نوسانات خود شناخته شده است و تغییرات ناگهانی در احساسات یا عوامل خارجی می‌تواند بر مسیر قیمت دوج کوین تأثیر بگذارد. معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید وضعیت را از نزدیک زیر نظر داشته باشند و راهبردهای مدیریت ریسک را هنگام معامله در نظر بگیرند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید