تحلیل سولانا و کاردانو ۳ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل سولانا و کاردانو ۳ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

بازار ارزهای دیجیتال در حال جان گرفتن است، این امر عمدتاً ناشی از عملکرد قوی آلت کوین‌های مختلف است. ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۱.۴ درصد و بیت کوین (BTC) به تنهایی ۱.۵ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر بالای ۲۶ هزار دلار معامله می‌شود. با این حال، برندگان واقعی این رشد، آلت‌ کوین‌هایی مانند سولانا (SOL) و کاردانو (ADA) هستند که هر دو دستاوردهای قابل توجهی داشته‌اند. در این پست به تحلیل سولانا و کاردانو ۳ شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

تحلیل سولانا و کاردانو ۳ شهریور ۱۴۰۲

سولانا، بهبود قابل توجهی داشته است. علی‌رغم کاهش ۵ درصدی در هفته و ۱۰ درصدی در ۱۴ روز گذشته، سولانا از روند نزولی خود خارج شده و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵.۵ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر سولانا از محدوده قیمتی ۲۱ دلار فراتر رفته است. این رشد را می‌توان به افزایش پذیرش سولانا، به ویژه ادغام آن در راه‌حل پرداخت شاپیفای (Shopify)، یک شرکت چندملیتی کانادایی در حوزه تجارت الکترونیک، نسبت داد. این توسعه میلیون‌ها فروشنده شاپیفای را قادر می‌سازد تا از طریق سولانا پی (Solana Pay)، پرداخت‌های خود را با استیبل کوین USDC انجام دهند. تحلیل‌گران نسبت به آینده سولانا خوشبین هستند و این ارز دیجیتال را در سطوح ارزشی بالاتری مشاهده می‌کنند.

خرید و و فروش آنی سولانا

کاردانو با افزایش ۳ درصدی در بازه زمانی روزانه، یکی دیگر از برندگان در رشد فعلی بازار رمزارزها است. در حال حاضر این ارز بالای قیمت ۰.۲۷ دلار معامله می‌شود. توجه به این نکته مهم است که کاردانو از نظر پیشرفت‌های گیت‌هاب (GitHub) در سال ۲۰۲۳ از پولکادات پیشی گرفته است که نشان‌دهنده نوآوری فعال در اکوسیستم این ارز دیجیتال است. چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو ، همچنین اظهاراتی را بیان کرده است که نشان می‌دهد علیرغم فهرست‌بندی‌های قبلی کاردانو به ‌عنوان اوراق بهادار، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالت متحده (SEC) اقدامات نظارتی علیه کاردانو را دنبال نمی‌کند.

خرید و فروش آنی کاردانو

اگر این موضوع صحت داشته باشد، می‌تواند موقعیت کاردانو را با توجه به نظارت بیشتر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالت متحده بر صنعت رمزارزها، در بازار به طور قابل توجهی تقویت کند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه